gebe
  1. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

aralık 2012 bebişleri

Konu, 'Aralık Ayı Anneleri' kısmında attga tarafından paylaşıldı.

kısmetse aralık aralık 2012 de oğluşum doğucak.

aralık 2012 bebişleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebiş

bebiş

bebiş isteyenler ben 24 yaşında 10 aylık evliyim bebiş istiyorum ben 2 ay evliyken adetim 10 gün geçmişti ilişkiden sonra birden kanamam geldi hamileymişim ve ilişki esnasında söktürdüm 8 aydırda her ay bekliyorum bebişm olsun diye her ay hüsran çok zor bişey adetime 2 gün var bu ay inş allahım nasip eder bebişim olur çok istiyorum her gün dua ediyorum allahım isteyen herkeze nasip etsin
  2. bebişim şubat 2012 de geliyor

bebişim şubat 2012 de geliyor

2012 şubat anneleri şubat 2012 anneleri en son reglisi mayısda olup. inşallah şubat 2012 de bebeklerini kucağına alacak anne adayları ben ve siz burda ilerleyelim gün gün ne dersiniz:emzirme:
  3. meleklerimizin kız bebişlerine hırka modelleri 2012

meleklerimizin kız bebişlerine hırka modelleri 2012

kız bebek hırka modelleri kız bebek hırkaları.Meleklerim soğuk kış günlerinde bebeklerimizin hasta olması bizi çok üzer ellerimizle kazaklar şapkalar atkılar öreriz onları soğuktan ve hertürlü hastalıktan korumak için çünkü bilirizki onlar bizim canımızdan bi parçadır onların canının yanması bizim canımızın yanması demektir işte onları soğuktan korumak için çok şık hırka modelleri...
  4. 2012 aralıkta doğum yapacaklar

2012 aralıkta doğum yapacaklar

merhaba arkadaşlar.10haftalık hamileyim.heyecanlıyım tabiki...görüşlerimizi tecrübelerimizi burda paylaşalım olmazmı???anne adaylarını bekliyorum...:bebem:
  5. Bebiş

Bebiş

Arkadaşlar kimse varmı?

Sayfayı Paylaş