gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

Aramızda Lys 5'e giren veya girecek olan birisi var mı?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

mrb.ben tm bölümündeyim ama dilden girmeyi düşünüyorum internette araştırdım ama ne ka kadar puam kesildğini falan bilmiyorum.iyi bir üniveristeyi kazanmam için ne kadar net yapmam gerek ingilizceden ve ygs bu netleri çok etkiliyor mu.şimdiden teşekkür ederim

Aramızda Lys 5'e giren veya girecek olan birisi var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Bekleyen Birisi Var mı?

Seni Bekleyen Birisi Var mı?

sizi böyle bekleyen biri var mı sizi böyle bekleyen biri varmı varmi ne kadar anlamlı ve romantik bi taplo dimi bana da bu kadar değer veren bekleyen biri olsa nerdeeeeee peki sizi bekleyen var mı??????
  2. Bu Banyoya Girecek Cesaretiniz Var mı??

Bu Banyoya Girecek Cesaretiniz Var mı??

İlginç Banyo İlginç Banyo Resmi Ayyyyy kim girebilir ki oraya :D:D Kimde var cesaret Kim önce girmek ister :D:D Hadi bakalım korkunuza yenilmeyin yapabilirsiniz o banyoya girebilirsiniz...:D:D Bunlarda ürkütücü değil ama daha şık ve güzeller... Bu Banyoya Girecek Cesaretiniz Var mı?? Meksika'da eski binanın çatı katını satın alanlar banyoya her girdiklerinde yükseklik korkularına...
  3. Bebeğinde inek sütü alerjisi olan var mı aranızda ?

Bebeğinde inek sütü alerjisi olan var mı aranızda ?

Melekler, merhaba bebeğime inek sütü alerjisi teşhisi kondu. Kahvaltı için milupa 8 tahıllı mama ile neocate karıştırıyorum. Ayrıca yumurta veriyorum. Akşam da pirinçli mama ve neocate karışımı. Aralarda da emiyor. Sizler öğünleri nasıl düzenlediniz yardımcı olabilirmisiniz ?
  4. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş