Arap Makyaji nasıl yapılır diyenler buyursun örnekler burada

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Arap Makyaji nasıl yapılır diyenler buyursun örnekler burada
Biz kadınlar için bakım önemli bir unsurdur. Bakımımızı tamamlayan en önemli detay makyajdır. Makyaj cidimize farklı bir görünüm kazandırıdığı cilt problemlerinide geçici olarak örtüyor.Kimimiz makyajı hafif severiz kimimiz abartılı. Arap makyaj stilide abartılı olmasına rağmen bayanlar arasın da sıklıkla tercih ediliyor. Göz kapaklarına çekilen eyelinerler, takma kirpikler,koyu farlar ,belirgin elmacık kemiği allıkları arap makyajını tanımlayan ve tamamlayan kozmetiklerdir. Ayrıca arap makyajını belirleyen en önemli bir diğer detay kaşların keskin hatlara sahip olmasıdır..

Arap makyajı bana göre çok fala abartılı geliyor. Kişiyi olduğundan farklı bir görünüm kazandırıyor.Alışılmışın dışında bu makyaj stili son yıllarda trend olmasına rağmen tercihini doğallıktan yana kullanan hanımlarda var. Sözü daha fazla uzatmadan meleklerim arap makyajına örnek verebileceğim görselleri paylaşıyorum. Sizlerde tercih ettiğiniz makyaj stillerini bu başlık altın dan paylaşabilirsiniz..

ARAP MAKYAJI NASIL YAPILIR YOUTUBE VİDEOSU BURADA MELEKLER

ARAP MAKYAJINDAN ÖRNEKLERE AŞAĞIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

arap makyajı  01.jpg

arap makyajı  2.jpg

arap makyajı  3.jpg

arap makyajı  5.jpg

arap makyajı  6.jpg

arap makyajı 0.jpg

arap makyajı 1.jpg

arap makyajı 4.jpg

arap makyajı 7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ce: Arap Makyaji

ablam bnm ellerine saqlık!
bunların dudakları fazla silikonlumu ne??

oOO herkes konuya el atmış bende ilgili konuya video ekledim. Böylece Arap Makyajını yapmak ve denemek isteyen kişiler videosundan da izleyerek kendini berbat edebilir :D:D

Bakımlı olmak güzeldir de bu kadar makyaj da çok abartılı. Şimdilerde instagramda makyaj videoları geziyor yemin ediyorum resmen o bayanlardan iğreniyorum . 3 kat fondoten yok ışıltılar yok ipek kirpikler yapma kaşlar vs vs.. Dersiniz sanki sanatçılar sahneye çıkacaklar. Allah aşkına abartmayın biraz doğal olun..

Geri