gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arçelik Mutfak Robotları

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

arçelik mutfak robotu arçelik mutfak robotları robotu oyunu oyunları video K-1190 Robolio
    Güç : 700 Watt
    Toplam Kapasite : 3 LT
    Hız Ayar Seviyesi : 10

Renk Seçenekleri : Opal Beyazı, Silver

K-1191 Vertiro

Güç : 1000 Watt
    Toplam Kapasite : 3.7 LT
    Hız Ayar Seviyesi : 10

Renk Seçenekleri : Violet ,Yeşil

K-1631 P Valso Plus

Güç : 450W
    Kapasite : 2.2 Lt
    Hız Ayar : 7 Kademe

Renk Seçenekleri : Opal Beyazı, Safari Beji , Silver

Arçelik Mutfak Robotları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı mutfak robotu

Akıllı mutfak robotu

Tüm aksesuarlarını içinde taşıyan Tefal Kaleo, kendi kategorisinin en akıllı ürünlerinden... 3 büyük yenilik sunan Kaleo sayesinde mutfaklarda dağınıklığa ve düzensizliğe son. Kaleo sizleri gerçek avantajlar ve kullanım kolaylığı ile tanıştırıyor Çırpar, parçalar, rendeler, dilimler, yoğurur, doğrar, karıştırır... Narenciye sıkma aparatı Dilimleme ve rendeleme aparatı Paslanmaz çelik,...
  2. Essence mutfak robotu

Essence mutfak robotu

Her tür yiyecek için her tür malzemeyi hazırlamaya uygun kaliteli parçalar, akıllı kontrol sistemi ve bir blender kabı bulunan mutfak robotu. Narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı dahil. Essence mutfak robotunun akıllı kontrol sistemi malzemenize en uygun hızı ve işlemi seçmenizi sağlar. Paslanmaz çelikten, kaliteli parçalar sayesinde her işi kolayca yaparken, mükemmel sonuçlar elde...
  3. bocsh - Mutfak Robotu

bocsh - Mutfak Robotu

bocsh - Mutfak Robotu • Azami 1.5 kg. hamur karıştırma kapasitesi • Kesme, rendeleme, püreleme ve doğramaya yarayan bıçak ve diskler • Narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı aksesuarları • 2 kademeli ve dokunmatik anlık çalışma • Toplam güç: 450 W.
  4. bocsh - Elektronik Mutfak Robotu

bocsh - Elektronik Mutfak Robotu

bocsh - Elektronik Mutfak Robotu • 1.5 lt. Sıvı Kapasiteli Blender • Azami 3 kg. Hamur Karıştırma Kabı Kapasitesi • Dilimleme, Rendeleme, Öğütme ve Doğramaya Yarayan Bıçak ve Diskler • Metal Yoğurma ve Çırpma Uçları • Narenciye Sıkacağı ve Katı Meyve Sıkacağı Aksesuarları • 4 Kademeli ve Dokunmatik Anlık Çalışma • Otomatik Kablo Sarma • Toplam Güç: 800 W.
  5. En iyi mutfak robotu hangisi

En iyi mutfak robotu hangisi

en iyi mutfak robotu en iyi mutfak robotu hangisi, fiyatları, nedir, markaları, tavsiye, öneri, kullanıcı yorumları istiyorum lütfen arkadaşlar. Çeyizim için mutfak robotu alacağım ama henüz kararsızım. Çünkü en iyisi hangisi bilmiyorum. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. sizin kullandığınız mutfak robotu hangisi ve fiyatı ne kadar lütfen yardım Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş