gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ardic - Gelelim kendimize

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

ayrilmanin ne oldugunu bilmeden canim ayrilmayalim mutlulugu ya§iyorken birakipta kopmayalim
    (biz) birbirmize aitiz
    birbirimizin olmayaliz
    ölsekte kopamayiz(2)

sevgiler tuzakla bize
    mutluluk yasakla bize
    ne oldu ikimize
    gelelim kendimize(2)

ayrilmanin ne oldugunu bilmeden canim ayrilmayalim
    mutlulugu ya§iyorken birakipta kopmayalim

(biz) birbirmize aitiz
    birbirimizin olmayaliz
    ölsekte kopamayiz(2)

sevgiler tuzakla bize
    mutluluk yasakla bize
    ne oldu ikimize
    gelelim kendimize(2)

§iir:
    böylesine severken
    böylesine özlerken
    yanindayken bile sarilmaya hasretken
    seni bu kadar cok severken
    uzak olan tuzak olan yasak olan bize ne
    sen guclusun hadi toparla kendini
    gelelim kendimize devam edelim sevgimize

Ardic - Gelelim kendimize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ArdiÇ YaĞi

ArdiÇ YaĞi

Kalp yetmezliği soğuk algınlığı ve romatizmal hastalıklarda kullanılır. burkulma ve çarpma gibi kazalarda ağrı kesici ve hareket kabiliyetini arttırıcı özelliği vardır. Astım hastalarında ve idrar tutamayan çocuklarda faydalıdır. İÇİNDEKİLER: Organik asitler, glikoz, sakkaroz, juniperin, reçineli bileşikler ve acı madde içerir. KULLANILIŞI : Bir çay bardağı suya 5 damla damlatılarak...
  2. Ardic - Deli Rüzgar

Ardic - Deli Rüzgar

Deli Rüzgar Biz Deyil Bizi Ayiranlar Utansin, Biz Deyil Bizi Koparanlar Utansin, Sevdanin Zincirini Ellerimizi Ayiranlar Utansin. Bir Deli Rüzgar Olurum, Alirim Seni Burdan Kaybolurum. Bu Deli Sevdaya Neredende Bulastim, Gülmeyi Unuttum Aglamayla Baristim, Eskiden Mutluydu Gözyasla Karistim, Biz Deyil Ikimizi Ayiranlar Utansin. Biz Deyil Bizi Ayiranlar Utansin, Biz Deyil Bizi...
  3. Ardic - Kalpsizim

Ardic - Kalpsizim

yagmurlar yagdi gözlerim islandi sebebi yagmur degil zaten islakti nasilda birakip gittin beni bir anam, bir babam gibi sevmi§tim seni yinede dön desem afettim desem ugruna canimi yoluna sersem senin icin her seyimi versem dönmezmisin kalbsizim ayrilik öldürür basini döndürür bilirim kimini aglatir kimini güldürür bilirim bir an yeter aldirmadan gelirim sesimi duymazmisin...
  4. Ardic - Seni Seviyorum

Ardic - Seni Seviyorum

Sana söylediklerimi sözleri hep dilimde Sensiz gece günlerimi acisi var icimde Akan yaslarimin tuzu dilimde Geceleri uyku girmez bak su gözlerime Sensiz olmuyor Zaman gecmiyor Sensiz olmuyor olmuyorrr Bebegim seni cok seviyorum Sana dayanamiyorum Sensiz bir yere varamiyorum Gönlüm yokluguna cok yaniyor Kalbim seni ariyor Sensiz zamanim bosa gidiyor aaaa Her aksam aklimda...
  5. Ardic - Dur Kacma

Ardic - Dur Kacma

Her halin baska bir alem Beni cildirtan güzel Ariyorum deli gibi Kacisin beni üzer Her halin baska bir alem Beni cildirtan güzel Ariyorum deli gibi Kacisin beni üzer Hadi gel... ... gelde kavu$sun eller Hadi gel... ... Kalmasin engel Dur Dur Dur kacma Senindir A$kim dur yapma Yaklas yanima gir kanima Konu$sun elalem hic takma Her halin baska bir alem Beni cildirtan güzel Ariyorum...

Sayfayı Paylaş