gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arı sütünün ne gibi faydaları var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arı sütü çok faydalı diye zaman zaman duyuyorum ama nelere faydalı tam olarak bilemiyorum.Yazabilir misiniz lütfen..Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sindirim sistemini düzenler. Bağışıklık sistemini güçlendirir,
    Düşük tansiyona iyi gelir,
    Yorgunluğa iyi gelir,
    Saç, cilt ve tırnakların beslenmesi ve güçlenmesinde faydalıdır,
    Böbrek ve mide rahatsızlığına iyi gelir,
    Bronşite faydalıdır,
    Astım ve akciğer hastalıklarına faydalıdır,
    Sinirsel ve ruhsal dengenin dayanıklılığını artırır,
    Hücreleri yeniler,
    Yaşlanma etkilerini geciktirir,

Arı sütünün ne gibi faydaları var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arı Sütü Nedir

Arı Sütü Nedir

hamilelikte arı sütü arı sütü hamilelik hamilelikte kullanımı gebelikte ile hamile kalanlar Bir arı kolonisinde on binlerce işçi arı, binlerce erkek arı ve sadece bir tane ana (kraliçe) arı vardır. Ana arı kovanın her şeyidir, yokluğunda iş düzeni ve üretim durur. Ana arı kovanda tek olduğu gibi, ölümü halinde yerine geçebilecek ikinci bir arıya da izin vermez. Kovanda ana arı adayı olmak...
  2. Arı sütünün faydaları

Arı sütünün faydaları

arı sütünün faydaları arı sütünün cilde faydaları hamilelikte Arı sütünün faydaları ve kullanıldığı yerler hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için aktarıyorum Arı ürünlerinin bir ya da birden fazla hastalığın önlenmesi yada iyileştirilmesi amacıyla kullanılması anlamına gelen "apiterapi" birçok ülkede tedavi merkezlerinde kullanılmaktadır. Saç dökülmesi ve kimi cilt...
  3. zeytin çekirdeğinin ne gibi faydaları var ?

zeytin çekirdeğinin ne gibi faydaları var ?

Eşim her kahvaltıda birkaç tane zeytin çekirdeği yutuyor ve bunun bağırsaklara çok iyi geldiğini söylüyor. Bu doğru mu ? Zeytin çekirdeği faydalı mı ?
  4. mavi kantaronun ne gibi faydaları var

mavi kantaronun ne gibi faydaları var

Selamlar.Bitkisel tedaviler çok ilgimi çekiyor.Her hastalığın şifasının mutlaka doğada var olduğuna inanıyorum ve şu sıralar mavi kantaronu inceliyorum.Bana mavi kantaronla ilgili olarak verebileceğiniz bilgiler neler ?
  5. çamterebentinin saça ne gibi faydaları var biliyormusunuz ?

çamterebentinin saça ne gibi faydaları var biliyormusunuz ?

Saçlarım çok cansız görünüyor.Bir arkadaşım çamterebentinin iyi gelebileceğini söyledi ama ben cesaret edemedim tabi. Acaba çamterebentinin saçlara nasıl faydası oluyor, yazarmısınız..

Sayfayı Paylaş