gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

arkadaş eklemede sorun...

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

bi çok arkadaşı listeme eklememe rağmen..çitos;gül güzeli ve izmirlim üyelerini tekrar tekrar eklemeye çalışmama rağmen üye tabanımızda böyle bir üye yoktur yazısı çıkıyor..yazılımım da yanlış değil hatırlıo üyeyi hemen yazarken ...düzeltebilirseniz sevinirim....

arkadaş eklemede sorun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül gölge saygı kaybolan altınlarını arkadaşına sordu araları açıldı

Gül gölge saygı kaybolan altınlarını arkadaşına sordu araları açıldı

PROGRAM SUNUCUSU GÜL GÖLGE SAYGI'NIN KAYBOLAN ALTINLARINI SORDUĞU ARKADAŞI NERMİN ÖZGE İSPİR, KENDİSİNE İTFTİRA ATILDIĞI GEREKÇESİYLE SUNUCU HAKKINDA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU. Altınlarını arkadaşına sordu mahkemelik oldu... İspir dilekçesinde Saygı'nın isteği üzerine kimse olmadığı için çocuğunun doğumu sırasında hastanede 2 gün yanında kaldığını belirtti. Daha sonra evine dönen...
  2. Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

Arkadaşlar 1buçuk senelik erkek arkadaşımla aktif cinsel yaşamımız var.ve geri çekilme yöntemi ile ilişkiye giriyoruz.geçen ay 23 mayısta adet görmüştüm.ancak bugün ayın 24ü ve ben hala görmedim.sadece dün şiddetli bir ağrı oldu karnımda.adet sancısına çok benzemiyodu.birde geçen hafta sonu ve bu cumartesi üniversite sınavlarım var.çok stresli geçiyor hedeflerim büyük olduğu için.stresten...
  3. arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba

arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba

bu siteye yeni katıldım benim kasıklarımda başlarda sürekli agrıyordu şimdi isa ara ara agroyor ani hareket yaptıgım zaman kasıklarım batıyor agrıyor sürekli degil ama şişlikte hissediyorum ara arada midem bulanıyo gögüslerimde agrı var geçen haftada rüyamda gördüm kardeşim hamilesin diyordu ne bilim kendimi hamile gibi hissediyorum psikolojikmi yoksa hamilemiym yardımcı olursanız sevinirim :((
  4. arkadaşlar bir sorunum var :(((((

arkadaşlar bir sorunum var :(((((

eşim benimle ikinci evliliğini yaptı.biz evlenmeden 2 yıl önce boşanmış ve kendine yeni bir ev açmıştı.bütün eşyalarını yeniden almıştı.biz evlenince doğal olarak hepsini yeni aldığı için bu evde oturduk.eşimin zevki çok iyidir ama başta yeni nasılolsa diye önemsememiştim.şimdi durum değşti.başkalarının evine gidip gelince imreniyorum.benim zevkime göre değil eşyalarım tamam güzel ama o evi...
  5. MSN'de Arkadaşlarınız Çevrimdışı Görünüyorsa Sorun Çözümü Burada

MSN'de Arkadaşlarınız Çevrimdışı Görünüyorsa Sorun Çözümü Burada

Msn'de Herkes Çevrimdışı Görünüyor Yardım Msn'de Herkes Offline Görünüyor Sevgili melekler, Msn'de Herkes Çevrimdışı Görünüyor Yardım istiyorsanız bu sayfamızdan sizlere vereceğimiz bilgileri dikkatlice okuyun ve uygulayın. Bir önce ki konumuzda da Webcam gizleme konusunda ipuçları verdiğimizi de hatırlatıyor ve Msn'de Herkes Offline Görünüyor sorununun sebebine ve çözümüne geçiyoruz......

Sayfayı Paylaş