gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Arkadasimin Askisin

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

SLm nasıl anlatıcağımı bilmiyorum herşey bigün bi akraba düğününde başlamıştı birisi vardı ben ona feci bi şekilde tutulmuştum ve benim aşık olduğum çocuğun arkadaşıda beni seviyordu bana önceden söylemişti ve düğün bittikten sonra ben hemen arkadaşlarıma anlatmıştım ondan çok hoşlandığımı ve hoşlanmanın daha da ötesi aşık olduğumu ve aradan zaman geçti ve ben o düğünde gördüğüm çocukla artık işi ilerletmiş telefonlaşıyo mesajlaşıyoduk taki o üzgün haberi örenene kadar arkadaşım nasış birisi anlatsana dediğinde bende tarif ediyorudum işte boyunu filan adını söledim ve şakadan kız yoksa benim eski çıktığım çocuk olmasın mı dedi bende yok be saçmalama gerçi arkadaşımın eski sevgilisini hiç görmemiştim tanımıyodum ve ben ona anlatmaya başladım iyice ve msn adresini verdi bana eski sevgilisinin bana dedi ekle eğer buysa odur dedi ve bende ekledim gerçekten de oydu çok şaşırdım bi anda hayır olamaz bu kadar kötü bir tesadüf dedim kendi kendime ama malesef oydu ve ne diyeceğimi bilmiyordum şok içindeydim bir an hemen ayrılmalıyım dedim kankamın yüzüne bidaha nasıl bakarım dedim ama diğer yandan ona deliler gibi aşık olmuştum kankamın da o zman çıktığı ve çok sevdiği birisi vardı ama o yinede benim çıkmamı istemiyordu ve ben de düşündüm bir an aman sanki dünyada başka aşık olucak kimse yokmu dedim ve ayrılıp unutmaya karar verdim ne kadar acı olsada zaman her şeyin ilacıydı eminim bu da geçer diyordum ve herşeyi oluruna bırakmıştım zaten fazla çıkmadan ayrılmıştık beim hikayem böyle sonunu açıkcası bende merak ediyorum ​

Arkadasimin Askisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cobanin Aski....

Cobanin Aski....

Aşıktı delikanlı. Sevgilisinin isminden başka bir şey bilmediğinden mi, konuşmaya mecali olmadığından mı bilinmez, arkadaşı anlatıyordu onun halini: - Gözleri günlerdir uyku görmedi efendim, diyordu, yemiyor, içmiyor, işi gücü, gecesi gündüzü havası suyu o kız oldu sanki. Ne desem kâr etmiyor, son bir çare diye geldik size. Halbuki "sen bir garip çobansın, o padişahın kızı, davul bile...
  2. Sizofrenin Aski...

Sizofrenin Aski...

Bir sifrozenin aski!!!! Babam öleli 12 yıl olmuştu ve ben 20 yaşına geldiğimde babasız olmaının acısını artık çok daha iyi anlıyordum. Annemel birlikte küçük ama mutlu bir dünya kurmuştuk kendimize.Mevsimlerden bahardı,sokaklarda parklarda dolaşıyordum. Bu bahar daha bir çoşkulu hissediyordum kendimi.Birçok arkadaş endimiştim.Mehmet,Can Canı'ın kuzeni Merve ve daha birçoğu... Her gün...
  3. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  4. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...

Sayfayı Paylaş