gebe
  1. Ex Aşkıma neler Oluyor Yardmmm!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında BabyPink tarafından paylaşıldı.

Gerçekten yardıma ittiyacım Var. Benim Geçen sene Çıktığım Bir Çocuk Var Aynı sınıftayız lise 3. sınıftayken yani. Bu Benden Ayrıldı ben Çok seviyordum ama eski sevgilim bizi rahat bırakmıyordu.
    Bir günde beni kankamla görmüş ve oda benim istemedim kızların yanında diye hiç gitmedim.
    Neden beni kıskanmasımı yanına gitmemem mi bilmiyorum Ama ayrıldık.
    Ayrılırkende Kavga ettik. Ona Çok kızdım.
    Yaz Tatilindede NBr? son dediklerim için özür dilerim diye mesaj attı.
    Tersledim. Numaramı sil dedim.
    Okullar Açıldığında Konuşmuyorduk Ama Hep yakınlarımdaydı Sonra MSn'den Yine Konuşmaya Başladık Ama Ben tersledim yine bunu Sonra Bu Benden Gerçekten uzaklaştı
    İşte Ozaman Aşık Oldumu anladım.
    Şimdi yine Konuşmuyoruz Ama derste ne zaman arkamı Dönsem Bana Bakıyor. Gözlerimi Kaçırdığımda dahada sinirliymiş gibi Bakıyor Hatta Korkmaya bile başladım.
    Ne zaman Arkamı dönsem Bahçede Dışarda Gittiğim alışveriş mağzalarında onunla karşılaşıyorum.! O bana Bakınca İmalı ve ters Bir bicimde bakmalımıyım.
    Ben gidip konuşamam Ona Ne yaparsam O gelipp benimle Açık Açık konuşur__??
    Lütfen Yardım Çıldırıcamm:ang:

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ah canım benim ben yeni nesli anlamıyorum:) sana tavsiyem dikkatli ol belki ailenle paylaşman uygun olur eğer rahatsız oluyorsan

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Niye, yada daha dogrusun NEYI , bekliyorsunki???

Onun seninle konusmak gibi bir hali yok sanirim, anlatiklarindan yola cikarsak.
    Sen git konus..
    Bize burda yazdiklarinin aynisi ona de, yani sürekli kendini takip altinda hissettigini vs...

Eminim bir aciklamasi olacaktir.

Yok ama eger ben soramam diyorsan, o halde rahatsizda olmayacaksin canim ...

Allah her daim yardimcin olsun insallah...

4. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence korkmuş havası yaratma canım veya onu görmüyormuşsun gibi davranma aksine dikil karşısına ve ne amaç güttüğünü sor.daha yaşın çok küçük sanırım dikkat et derim ben. bazen olaylar cinsi sapıklık boyutuna gidebilir

5. Konuşmasına Konuşuyurum O kolayda Eski arakadaşalrımız hep Ortak Arkadaşalar. Ben onlarla dolanıyorum Oda yanıma geldiğinde neyişin var burda desem Yanımdakini gösterip onun için geldim birşey sorucam filan diyor. Hep bir Bahanesi var O ne yapıcağımı bilmiyorum.

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Sende o yalnizken git yanina...

Hep birileri yokturya bu adamin yaninda.
    Bence böyle ayrintilara takilma canim.

Eger ortada seni rahatsiz eden bir durum varsa, bosver yaninda biri olsa bile, vur yüzüne.

Yaptiklarini inkar edecekse eger, zaten adam degildir demektir, ve o saaten sonrada takma kafana derim, öylesinin ne faydasi nede zarari olur.

Saglicakla kal...

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Seni rahatsiz ediyorsa,davranislari ile,konusmalari ile,tedirgin oluyorsan bunu onunla konus,konus fakat bu konusmayi basbasa degilde okulda gelisi guzel konusuyormusun gibi bir sekilde konus,sena zarar verecegini hissediyorsan onunla yalniz kalmmaya calis ve bu durumu ailen ile paylas.

8. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hem hayır demişsin hemde konuşayım mı diyorsun.. bence tükürdüğünü yalama...

9. res

res Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çocuğu tersle tersle... soğut kendinden... bide üstüne üstlük aşık ol... bragh ya bu işleri. çocuk sana ne yapsa az.

10. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi cnm bu cocugun bu hale gelmesinde seninde payin var sürekli terslersen oda sana imali bakar yani ben olsam bende öyle yapardim ve bence o senin yanina gelip konusmaz sen konus seni ayakta yicek degilya okulda arkadaslarinla biraz yaklas yanina seninle biraz konusabilirmiyim dersin arkadaslariniz biraz geride kalir sende ne söylemek istiyorsan söylersin ama bu kez tersleme terslersen karsiligini alirsin düzgün konus neden bana öyle bakiyorsun vs. sor iste asiksan asik oldugunu söyle rahatsiz oluyorsan rahatsiz oldugunu en azindan neden baktigini anlarsin bence en mantiklisi bu.a.e.o

11. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen katiliyorum senin icin en dogru olan budur bence allah yardimcin olsun

Ex Aşkıma neler Oluyor Yardmmm!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Bitince Neler Oluyor

Aşk Bitince Neler Oluyor

Ayaklarımızı yerden keser, başımızı döndürür, kalbimizde fırtınalar estirir ve bir gün geldiği gibi gider aşk. İşte o gün, ilişkiler büyüteç altına alınır: 'Aşkın gözü kördür' derler peki ya sonrasında neler oluyor? SIK SIK bekarlIk GÜNLERİNİZİ HATIRLAMAYA BAŞLARSANIZ: Kız arkadaşlarınızla sabahı sabah ettiğiniz geceler, özgürlüğün tadını çıkardığınız başına buyruk günler... Onunla birlikte...
  2. Karşılıksız  Aşk VEREME Neden OLuyor..

Karşılıksız Aşk VEREME Neden OLuyor..

Karşılıksız aşk, vereme davetiye çıkartıyor Uzmanlar, 'kara sevda' olarak tanımlanan karşılıksız aşk acısı çekenleri uyarıyor. Antalya Devlet Hastanesi doktorlarından Psikiyatrist Dr. Erhan Özcan, Türk filmlerinde 'ince hastalık' olarak tanımlanan verem hastalığının en önemli nedenlerinden birinin depresyon olduğunu belirtti. KADINLARDA İKİ KAT FAZLA Depresyonun kadınlarda görülme...
  3. Kenan Doğulu - Ex Aşkım

Kenan Doğulu - Ex Aşkım

Yalnızım tekten yalnızım Suç benim seni gönlüme yazmışım Dargınlarda ben,başrollerde sen Yağmursuz yarınlarda ıslanmışım Yüzüne bile bakmam Bana dönme sakın Elini bile tutmam Geri gelme sakın Ex aşkım bana neler ettin Bu ömrü bana zehir ettin
  4. Demet Akalın Ex Aşkını Bantladı

Demet Akalın Ex Aşkını Bantladı

OĞUZ'A BANT! Aslında Demek Böyle Parmağındaki Oğuz Yazısını Bantlatarak yani bantlayarak bana kalırsa daha fazla dikkat çekmiş. :) DEMET AKALIN, SEVGİLİSİ OĞUZ KAYHAN'IN ADININ YAZILI OLDUĞU DÖVMEYİ SİLDİRDİ. Demet Akalın, kendisini aldattığı gerekçesiyle terk ettiği sevgilisi Oğuz Kayhan'ın adının yazılı olduğu dövmeyi sildirdi. O dövmenin yerinde şimdi bir küçük bant var. Demet Akalın,...
  5. Hamileyim akıntım  neden oluyor?

Hamileyim akıntım neden oluyor?

Gebelik dönemlerinde hemen her anne adayının çoğunda vajinal akıntılar meydana gelmektedir. Çoğunlukla gebeliğe bağlı sebeplerden dolayı ortaya çıkan fizyolojik akıntıdır. Genel olarak bir tedavi gerektirmemektedir. Ayrıca gebelik dönemlerinde rastlanılan bazı vajinal enfeksiyonlar da akıntılara sebep olabilmektedir. Meydana gelen bu enfeksiyoların sebebi ise mantarlar, parazitler ve...

Sayfayı Paylaş