gebe
  1. Bebişm

Bebişm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar ben 2düşük yaptım ve tekrar degerlerim yükseliyo ama ksn hamilemym bilmiym

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Bebişm tarafından paylaşıldı.

04.07.2012/degerim 12.89 07.07.2012/degerim 81.10 10.07.2012/degerim 219.63
    çıktı ama doktor halen hamilesin kesin demiyor
    kafam çok karışık ve son regal tarihim 12.06.2012 sizin düşüncelerinizi alabilirmym bebisim

arkadaşlar ben 2düşük yaptım ve tekrar degerlerim yükseliyo ama ksn hamilemym bilmiym konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben ve başkası yapınca!

ben ve başkası yapınca!

Bencilliğin ölçüsü:deli: Başkası bir işi uzun sürede yapıyorsa, yavaştır. BEN uzun sürede yapıyorsam titizimdir. :halı: Başkası bir işi yapmıyorsa,tembeldir. Ben yapmıyorsam MEŞGULÜMDÜR. :ruyam: Başkası bir şeyi söylenmeden yapıyorsa, sınırlarını aşmıştır. Ben yapıyorsam,insiyatif kullanmaktır. :loco: Başkası bir görgü kuralını çigniyorsa KABADIR. Ben çiğniyorsam, KENDİME ÖZGÜ...
  2. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  3. ark. 2 düşük yaptım ve şuan degerlerim böyle

ark. 2 düşük yaptım ve şuan degerlerim böyle

04.07.2012/degerim 12.89 07.07.2012/degerim 81.10 10.07.2012/degerim 219.63 çıktı amadoktor halen hamilesin kesin demiyor kafam çok karışık ve son regal tarihim 12.06.2012 sizin düşüncelerinizi alabilirmym bebisim

Sayfayı Paylaş