gebe
  1. Kayıtsız Üyeseda

Kayıtsız Üyeseda Forum Okuru

arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üyeseda tarafından paylaşıldı.

acaba ilişkiye girsem birsey olur mu ? Yani bilen arkadaşlarım yazarsa sevinirim. nelere dikkat etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkür ediyorum sağolun.

arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir hadis ve Neden ben?

bir hadis ve Neden ben?

Muaz b. Cebel (radiyallahü anh)’ın rivayet ettiği bir hadis-i şerifte Peygamberimiz Efendimiz (sallalahü aleyhi vesellem) şöyle buyurmuştur: “Kim başkasında gördüğü bir ayıbı kınarsa, o ayıp onun da başına gelmeden ölmez.” (Tirmizî, Kıyame, 53) ************************************************** ********* “Neden ben” diye soranlara cevaptır Efsane Wimbledon tenis oyuncusu Arthur Ashe AIDS'den...
  2. ben ve başkası yapınca!

ben ve başkası yapınca!

Bencilliğin ölçüsü:deli: Başkası bir işi uzun sürede yapıyorsa, yavaştır. BEN uzun sürede yapıyorsam titizimdir. :halı: Başkası bir işi yapmıyorsa,tembeldir. Ben yapmıyorsam MEŞGULÜMDÜR. :ruyam: Başkası bir şeyi söylenmeden yapıyorsa, sınırlarını aşmıştır. Ben yapıyorsam,insiyatif kullanmaktır. :loco: Başkası bir görgü kuralını çigniyorsa KABADIR. Ben çiğniyorsam, KENDİME ÖZGÜ...
  3. evli amirim ve ben.. :S

evli amirim ve ben.. :S

:dil::dil: 3 yıl bitmek üzere.. yanlış olduğunu biliyorum, acımasız eleştirilerinizede açığım.. amirim ile birlikteliğim iniş çıkışlarla tehlikelerle bu zamana kadar geldi. evli çocuğu var.. eşi maalesef çok çirkin.. :S çirkinlik bir tarafa huysuz, eşini sürekli üzüyor, şahit oldum :( ayrıca çok yakışıklı, çok karizmatik, çok başarılı.. yatakta ise inanılmaz.. :) burdan çıkacak ders...
  4. ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum

ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum

gebelik ya ben yenı uye oldum ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum ve adetıme 10 gun kala goguslerım acıyo ve sısıyo ya ben bebiş ıstıyorum
  5. Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm

Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm

Bebeğim gözümün nuru daha 2.5 aylık ve memeyi reddediyor.Ne yapacağım şaşaırdım.Üstelik meme uçlarım feci derecede yara, canım çıkıyor ama emzirmeye çalışıyorum, en fazla 2-3 dk alıyor sonra ağlıyor istemiyor, ne olacak böyle ? :(((

Sayfayı Paylaş