gebe
  1. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Ozge01 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var bir de dikkatimi ceken meme ucu cevresinde kabarcıklar var korkuyorum acaba hamile miyim ki ? Adetim 10 haziran gecesi basladi. 14 unde bittti. 15 in dede surtunerek bir iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile . Adetten 1 gün sonra gebe kalma sansi var mi ki ? Adetim hep düzenli olur

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Özgecim.
    Sen şimdi hamilelik riskim var mı diye soruyorsun korkuyorsunda anlıyorum. Ama lütfen ilişkilerde dikkat et. Şimdi verdiğin bilgiler ışığında senin HAMİLE KALAMAYACAĞININ yani hamile olmadığının altını çiziyorum korkma hayatım hamile değilsin. Eğer adet döngünde değişme olur ise oda strestendir mrk etme.

Ozge01 bunu beğendi.
  3. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cok tesekkur ederim o güzel yorumun icin ama 3 4 gündür Göğüslerimm ağrıyor ve bi yazida gebelikte memee ucu etrafnda kabarcıklar olur diye okudum :-( bugün hic uyumadm abla hic . Yüzümde sivilceler var ve akintim da var ama yine de korkuyorum

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Korkulacak birşey yok özge, hamile değilsin psikolojini bu durumdan dolayı alt üst edersen adet döngün de değişir. Takma bunlara hamileliğin yok.

Sevgiler.

Ozge01 bunu beğendi.
  5. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Peki son bi sorum daha olacak kusura bakmayın belkide rahatsiz ediyorum meni vajina cevresine bulaştı ama ben hmen silmistim ve ben iliskiden sonra yaklasik 2 saat sonunda ağrı kesici ictm ve dediğim gibi adetim bittikten hemen sonra oldu bazi yazilarda adetten oncesi ve hemen sonrasi gebe kalinmaz diye bi yazi okumustum sizce dogru mu

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili Özge, rahatsızlık vermiyorsun, burada biz sizlere yardım için bulunuyloruz. Gerek bizler, gerek ise sitemizde kayıtlı bulunan diğer üyeler ve misafirler her türlü sorunlarınızı içtenlikle cevaplayacaktır.

İstediğin konuda istediğin kadar soru sorabilirsin.
    Vajina çevresine bulaşması hemen hamile kalacağın anlamına gelmiyor. Eğer arkadaşın tam anlamı ile içine bile boşalmış olda bile hamile kalamazsın. Adetli iken adetten bir hafta sonra ve adetine bir hafta kala tam ilişki yaşasan bile hamile kalma riskin yok. Bu bakımdan hamile değilsin evet okudukların aynen doğru.

Sevgiler.

Ozge01 bunu beğendi.
  7. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gerçekten size cok tesekkur ederim yeni uye oldum iyiki de oldum :) yani belirttigim bilgiler e bakilacak olursa gebe kalmam imkansiz değil mi :) cok sevindim. Peki benim bulantim oluyor son 3 gündür. Sizce oruc tutuyorum diye mi yoksa psikolojik mi?

8. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Mide bulantılarınız psikolojik kafaya taktığınız için öyle hissediyorsunuz

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Penguen Karikatürleri ve Kapakları(1-2 ADET 16+ VAR)

Penguen Karikatürleri ve Kapakları(1-2 ADET 16+ VAR)

penguen karikatürleri penguen karikatür karikatürler karikatürler oku
  2. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  3. hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamilemiyim hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var ama bende gögüs şişkinliği vekasıklarımda ağrı var hamile olabirmiyim lütfen cevap yazın
  4. sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum
  5. 7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

Merhabalar . Benim aklıma takılan bi durum söz konusu sizlerden ricam bilginiz olduğu kadarıyla bana yardımcı olmanız. Eşimle özel durumumum üzerine yanlış hesapla 10 gün sonraya kan tahlili vermişim . Sonucum 7,3 çıktı. Adetime 5 gün var .. gebelik lehine diyen de oldu değil diyen de . Saygimlarimla

Sayfayı Paylaş