gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır bu konuda bana önerisi yada yardımı olacak arkadaşlarım var mı? Sevdiğim kızla teklif edecem inş kabul eder ama etkileyici olsun istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlar Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nasıl evlenme teklifidir :D

bu nasıl evlenme teklifidir :D

Erkek: 'Seninle çıkmaktan bıktım.Artık buna bir son verelim.' Kadın: 'Ayrılmak istediğini hiç fark ettirmemiştin, ! ' Erkek: 'Seninle olan herşey çok güzeldi ve hep öyle kalacak.' Kadın: 'Gitmek istiyorsan; elimden hiç bir şey gelmez. Nerede yanlış yaptım acaba, sorun neydi? Erkek: 'Sorun herkesin kendince bir dünyası ve yaşantısının olmasıydı.' Kadın: 'Bu her insanda aynıdır...
  2. Evlenme Teklifi nasıl yapılır nasıl yapılmalı

Evlenme Teklifi nasıl yapılır nasıl yapılmalı

Evlenme Teklifi Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm.O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu.Hatta bir seferinde,kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu.Ben üstüme...
  3. nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

aramızda severek yada görücü usulü evlenenler vardır... merak ediyorum öle yada böle evlendiniz? peki bu nasıl oldu paylaşmak istermisiniz? :)
  4. Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Hep biz kızlara olmazya biraz da erkeklere kıyak geçelim değilmi :D:D Şimdiki konumazda erkeklere nasıl evlenme teklifi yapılmalı onu anlatıcam... Sevgili damat adayları, evlilik yolunda attığınız ilk ve en zor adım evlenme teklifidir. Genelde bütün erkekler bu aşamanın zorluğundan yakınırlar. Eğer siz de evlenmeye karar verdiyseniz ve bir türlü harekete geçemiyorsanız, önerilerimize...
  5. Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır Diyen Müstakbel Kocalara Duyurulur !

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır Diyen Müstakbel Kocalara Duyurulur !

evlilik teklifi nasıl edilir evlilik teklifi nasıl yapılır Sevgili melekler, tüm konularımızda siz meleklerimizin faydalanabileceği mevzulara yer veriyoruz. Bu konumuzda ise dolaylı olaraktan da olsa yine sizlerin işine yarayacağını bildiğimiz bir konuyla karşınızdayız. Tabi bu konuyu okuması gerekenler sizlerin müstakbel kocaları. :) Sayın müstakbel koca adayları sevdiğinize sevginizi...

Sayfayı Paylaş