arkadaşlar ne oluurr yardım edin bana bir akıl verin çok çaresizim

Ce: arkadaşlar ne oluurr yardım edin bana bir akıl verin çok çaresizim

canımgerçekten çok zor bi durum anlayış sevgi allah korkusu yok mu bu insanlarda.loğusalık da eklenince arkadaşının bu kadar yıkılması beklenen bi durum.eşiyle konuşsun böyle birşeye bir erkek nesıl göz yumar.erkeklik yürek işidir.ailesi alsın götürsün arkadaşını.eşinin eklı başına gelirse gelir yoksa bebeğiyla önce allaha sığınsın.offfffff mahvoldum ya nasıl vicdansızlar

arkadaşlar ilgnzden dolayı çok teş. ederim bn bi arkadaş olarak elimden geleni yapmaya çalışıyorum çalışacamda inşallh güzel şeyler olurda bnde buraya yazarım sizlerden dua ermenzi bekliyorum allah hepinizden razı olsun

BilgeGökçen tarafından mail adresi silinmiştir.

Forum Kurallarımızca sohbet alanında ve konularda alelade mail adresi vermek yasaktır.

azracımokudum çok üzülüm canım en güzeli kocasının bu olayları görmesini sen sağla canım
kocasıişe gidermiş gibi yapsın veevi yakınında bulunu ikiniz onlarona çile etmeye başlayınca içeri girin kocası bunu görsün canım
ha yinede bişe yapmıyosa polise gidin ve rapor alın
buda olmuyosa
kız bebeğini alsın babasının evine gitsinne bu ya
kimse eziyet için evlenmez
allahım versin cezalarını hemde lohusa ya bune rezillik azra sen yardım et ona canım ne olur dualarımız seninle

zavallı kız Allah yardımcısı olsun onun.bence arkadaşının artık kayınvalidesiyle oturması imkansız.ayrı yere taşıncaklar kocasıyla konuşup,kocası da ikna olmazsa hiç durmasın zaten lohusaymış zavallım ailesinin yanında kalsın bir süre.benim bir arkadaşım da buna benzer şeyler yaşamıştı.evleri ayırdılar eşiylede sorunlulardı, bir süre ayrı kaldılar.şimdi herşey yolunda.

cok üzüldumya,,hem severek evlendi hemde kiza aci cektiriyorlar eger kocasi onu halen seviyorsa sonkez konussun kocasiyla cunku ortada bir cocuk var yazik olacak dagilan yuvaya,,,olan bebege olacak,kaynanada zaten cahil konussan ise yaramaz gercekten ne yazacagimi bilemiyorum,senide cok iyi anliyorum,ya arkadasin ailesyile konusun yada arkadasin sonkz esiyle konusup bu böle olmayacak desin,ama arkadasin ölümü intihari sakin ama sakin dusunmesin bebegini dusunsun onun icin güclü olsun ayakta dursun,kaynanasi icin yuvasini,cocogunu anasiz birakmasin ona karsi güclü olsun savassin,eger yuvada kurtulmuyorsa bosansin ,diyecek söz yok,allah yardimcilari olsun,sevgilerimle canim

inanamıyorum hala varmı böyle şeyler ya bencede polise gidin ALLAH arkadaşınıza yardımcı olsun çok üzüldüm

gerçekten çok üzücü insanın yüreği sızlıyor bunları duyunca insan mutlu olmak yuva kurmak için evleniyor Allah vicdansızların eline düşürmesin inşallah Allah yardımcısı olsun o sübyanın yüzü suyu hürmetine kurtarsın onun elinden kadıncağızı arkadaşlarım söylenecek olan şeyleri söylemişler zaten ama sadece şunu demeliyim bir şey yapmaya kalkarken enine boyuna düşünmeli ve neyin doğru olabileceği kanaatine varılıp öyle yapılmalı işiniz zor gerçekten ama şunuda unutmayın kimsenin ahı kimsede kalmaz sizin için bolca dua etmekten başka çaremiz yok ne yazıkki ama azracım sakın arkadaşını yanlız bırakma daha kötü sonuçlar doğurabilir onun hayata tutunması için manevi desteğini eksik etme senide taktir etmek lazım arkadaşın için endişe duyuyorsun ve çare düşünüyorsun sen gerçek bir dostsun canım

bu durumdan kocasının haberdar olmaması ımkansız bırsey.ve olayların bu sekılde olması ıcler acısı.bu zamanda böyle canı acımasız ınsanlar.suanda ben bıle bır polıs alıp arkadasının evıne gıdıp o terbıyesızlerı ıcerı tıktırıp arkadasını kurtarmak ıstedım.sanırım senden medet umuyor.aılesıde budurum karsısında bırsey yapamıyor anladıgım kadarıyla.allah yardım etsın yaaaa.cok uzuldum

Allah böylelerini bildigi gibi yapsın derlerya Allah herkese her seyin hayırlısı versin gercekten öyle..arkadasına gelince sen onu polise sikayet etsende polisin yapabileceği fazla bişi yok o yüzden senin gidip savcılığa dilekçe vermen gerekiyo ancak o durumda polis devreye girer bi şikayette döven kişiler içeri alınır ve arkadasının aldıgı darbeler raporlanınca her sey acıga cıkar....

Geri