gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar saçlarınızı boyuyormusunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar saçlarınızı boyuyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaş

Arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dost / Dostluk.)Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir....
  2. Adnan Şenses - Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş

Adnan Şenses - Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş

neden saçların beyazlamış arkadaş notaları neden saçların beyazlamış arkadaş nota notası beyazlanmış notası neden saçların beyazlamış arkadaş sana da benim gibi çektirenmi var görüyorumki hergün meyhanedesin yaşamaya kuşturup içtirenmi var bir zamanlar bende deli gibi sevdim o bana dert,ben ona mutluluk verdim yıllarca soruyorum bu soruyu kendime bilmemki bu dünyaya ben niye geldim...
  3. arkadaş

arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Ticarette başarı ve iyi şansa...
  4. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...
  5. saç fiberi kapatıcı kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum

saç fiberi kapatıcı kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum

yaklaşık 1 yıldır saçlarımda sitrese ve hava koşullarına bağlı dökülmeler oluştu ve bu gözle görülür şekilde saçımda belli oluyor rahatsız edici bir durum özellikle bayanlar için bir erkek arkadaşımın tavsiyesi üzerine saç fiberi aldım fixplant gerçekten işe yaradı mucize gibi geldi açık olan bölgeyi anında kapatıp cansız saçları anında canlandırıyor.ve doğal bir görüntüye sahip oluyorsunuz...

Sayfayı Paylaş