gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Ukraynanın Milli Marşı nedir

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ukraynanın Milli Marşı nedir lütfen Ukraynanın Milli Marşını bilen varsa bana yazsın sözlerinide yazarsa çok sevinirim acil olarak Ukraynanın Milli Marşının ne olduğunu öğrenmem lazım benim!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ukraine is not yet dead, nor its glory and freedom,
    Luck will still smile on us brother-Ukrainians.
    Our enemies will die, as the dew does in the sunshine,
    and we, too, brothers, we'll live happily in our land.
    We'll not spare either our souls or bodies to get freedom
    and we'll prove that we brothers are of Kozak kin.
    We'll rise up, brothers, all of us, from the Sain to the Don,
    We won't let anyone govern in out motherland.
    The Black Sea will smile yet, grandfather Dnipro will rejoice,
    Yet in our Ukraine luck will be high.
    Our persistence, our sincere toil will prove its rightness,
    still our freedom's loud song will spread throughout Ukraine.
    It'll reflect upon the Carpathians, will sound through the steppes,
    and Ukraine's glory will arise among the people.

Arkadaşlar Ukraynanın Milli Marşı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ukrayna

Ukrayna

Ukrayna Coğrafi Verileri Konum: Doğu Avrupa'da, Karadeniz kıyısında, Polonya ile Rusya arasında yer alır. Coğrafi konumu: 49 00 Kuzey enlemi, 32 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Doğu Avrupa Yüzölçümü: 603,700 km² Sınırları: toplam: 4,663 km sınır komşuları: Beyaz Rusya 891 km, Macaristan 103 km, Moldova 939 km, Polonya 428 km, Romanya (güney) 169 km, Romanya (batı) 362 km, Rusya 1,576...
  2. Milli Takım Marşı

Milli Takım Marşı

bursa inlesin bursa bizi dinlesin dinle inlesin bizi dinlesin voleybol marşları şarkısını dinle Göğsümüzde ay ve yıldız Sel olduk biz geliyoruz Göğü titretir bu şarkımız Yetmiş milyon söylüyoruz OoOoO Türkiye Türkiye Haydiii zafere Türkiye Türkiye OOoOoO Yer gök inlesin bu sesi dinlesin Hep seninleyiz Türkiye Yer gök inlesin bu sesi dinlesin Hep seninleyiz Türkiye OoOoOo Çalsın davullar essin...
  3. İstiklal Marşı ne zaman Bestelendi

İstiklal Marşı ne zaman Bestelendi

İstiklal Marşı ne zaman Bestelendi lütfen bu konuda bildiklerinizin hepsini yazın buradan bana bekliyorum.
  4. Arkadaşlar İstiklal Marşının Redifleri Nelerdir

Arkadaşlar İstiklal Marşının Redifleri Nelerdir

İstiklal Marşının Redifleri Nelerdir bana İstiklal Marşının Redifleri ve kafiyeleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim kızlar
  5. Arkadaşlar İstiklal Marşının Şairi Kimdir lütfen cevap

Arkadaşlar İstiklal Marşının Şairi Kimdir lütfen cevap

Merhaba size bir soru soracağım ben biliyordum da unuttum oğlum soruncada emin olmadığım bir cevabı vermek istemem nasıl unutulur diyorsunuz ama yaşadıklarımı bir bilseniz hak verirsiniz ismimi hatırladığıma şükrediyorum. Neyse uzun lafın kısası İstiklal Marşının Şairi Kimdir bana cevap verir misiniz?

Sayfayı Paylaş