gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

arkadaşlarımm ve utandığım anlarrr

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ben lisedeyken çok güzell arkadaşlar edindim hala da görüşüyoruz.hepsini çooooookkkkk seviyorummmmm........bir keresinde sıraya oturacaktımki arkadaşın biri sırayı çekti yere düşmüştüm herkes bana gülmüştüüüü:cry:ayy ozaman çok utanmıştımmm

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: arkadaşlarımm ve utandığım anlarrr
    canım olur bölee şeleer.çoğumuzun başına gelmiştir.mühim olan o günleri gülümseyerek anmak.

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: utanma canim bizede cok yapildi keske yine o zamnlar olsada yine yapilsa diyoruz simdi okul anilari bir baskadir

ins o cok sevdigin arkadaslarla bir omur boyu dostlugunuz devam eder ,sevgiler

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

saolun kızlar ewet tabii o günleri gülümseyerek hatırlıyorum sizin anılarınız yokmu güzeller?

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: arkadaşlarımm ve utandığım anlarrr
    bende yapmıştım birine öle geçmiş olsun canım yapan çok eğleniyor düşüense vay haline

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: arkadaşlarımm ve utandığım anlarrr

kuzuum yaafff kim çektii ben mii yoksa :) bende senii seviyoom kuzuumsuun...seni çok özlediim balıım

arkadaşlarımm ve utandığım anlarrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söylemeye utandığınız bakım problemleri

Söylemeye utandığınız bakım problemleri

Sabahları kalktığınızda yüzünüz çok yağlı mı görünüyor? Göğsünüzde sizi "kıl" eden kıllar mı çıkmaya başladı? Dudaklarınız hep kuru ve çatlak mı? Bu ve bunun gibi bir sürü bakım problemi günlük hayatımızı sürekli meşgul ediyor. Dert etmeyin, her şeyin bir çaresi var. 1. Bazen dilim paslanıyor ve nefesim kötü kokuyor...Sindirim bozukluğundan kaynaklanan bir sorun olabilir. Ya da...
  2. Utandığınız 5 hastalık

Utandığınız 5 hastalık

Sağlığımızla ilgili günlük hayatta yaşanan öyle sıkıntılar var ki, nedense utanıp kimseyle paylaşamıyoruz... • Doğal olarak doktora gitmekten de çekiniyoruz. İdrar kaçırma, ağız kokusu, hemoroid bunlardan sadece birkaçı. İşte anlatmaktan utandığımız sorunlar ve onlar için uzmanlarımızın sunduğu çözüm önerileri... Oturduğunuzda canınız yanıyor • Oldukça yaygın bir hastalık olan...
  3. ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

çıpla pozlar ünlüler ARZU YANARDAĞ - Derste altıma kaçırdım Okul hayatıma hem normalden erken yaşta hem de ikinci sınıftan başladım. Anlayacağınız yaşım küçüktü. Orta birinci sınıfa gittiğim seneydi. Bir gün derste çok sıkıltım. Hiç unutmam, dersimiz muhasebeydi. Öğretmenden tuvalete gitmek için izin istedim. Fakat bana 'Dersin bitmesini bekle. şimdi gidemezsin' dedi. Neredeyse altıma...
  4. Kadınların utandığı hastalıklar

Kadınların utandığı hastalıklar

Türkiye’de kadınların yüzde 17’si bu sorunla karşı karşıya ancak utandığından doktora gitmiyor... İdrar tutamama, cinsel ilişkide ağrı, isteksizlik, orgazm olamama... Kadınların hayatını cehenneme çeviren bu şikayetler pelvik organ sarkmasının belirtileri. Türkiye’de kadınların yüzde 17’si bu sorunla karşı karşıya olmasına rağmen utandığından ya da çaresiz olduğunu düşündüğünden doktora...
  5. Oda arkadaşlarımmm :(

Oda arkadaşlarımmm :(

Arkadaşlar ben Kyk kız yurdunda kalıyorum. Üniersiteye geçen yıl başladım.Odamız 4 kişilikti.Oda arkadaşlarımın hepsini sevdm ama oda arkadaşlarımdan 2si daha baskındılar.Örneğin 3e 4e kadar ışığı kapatmıyolardı.Kapat dediğimde şakaya vurdurup kapatmıyolardı.Sonra odada sigara içiyolardı güvenlik gelp yakaladı Allahtan.Gece uyurken konuşuyolardı hiç saygı göstermiyolar bunlar iyice sinir...

Sayfayı Paylaş