gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Arkadaşlarınız İçin Günaydın Mesajları Çok Komik 2013

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; arkadaşlar için çok komik doğum günü 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, arkadaşlar arasında ne kadar çok mesajlaşma yaşandığını hepimiz biliriz. Sabahın ilk saatleriyle başlayan mesajlaşma maratonu gece yatağa girene kadar, hatta yatakta bile devam eder. Günün ilk ışıklarıya günaydın dediğiniz arkadaşlarınız çok komik günaydın mesajları atmak ister misiniz ? İşte size birkaçı..:D

-Çabuk kalkmassan kafandaki bitler istifa edecek.Hadi Kalk Artık Günaydın Arkadaşım

-Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın Arkadaşlar günaydın

-Balım peteğim reçelim günaydın. Hadi kalk kahvaltı yapacağım Kalkın artık Günaydın Arkadaşlar

-Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim. Kahvaltı hazır mı?

-Günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra.

-Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın.

2. Saripiso

Saripiso Forum Okuru

komik gunaydin mesaji
    Bu sabah kalktım burnumdan duman cikiyor.
    Telaslandm aynann karsisina gectim.
    Bi de baktim ki Anaaaa burnumda tütüyon. :)
    GÜNAYDINNN :))

Arkadaşlarınız İçin Günaydın Mesajları Çok Komik 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik günaydın mesajları

Komik günaydın mesajları

Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmegimin yağı, günaydın balım ,pekmezim, reçelim.. Kahvaltı hazır mı? Kalk artık yata yata yatağı çürüttün garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.. Günaydın Günaydın günaydın haydi kalk uyann gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra.. Yata yata bitleri öldürdün, kalkta rahatça gezsinler kafanda. Günaydın...
  2. günaydın sözleri günaydın mesajları 2013

günaydın sözleri günaydın mesajları 2013

Her yerde aynı sözler var.Bana gıcır gıcır günaydın sözleri lazım.Varsa bilen değişik günaydın sözleri lütfen yazsın :D
  3. yılbaşı için komik mesajlar 2013

yılbaşı için komik mesajlar 2013

Bu gece arkadaşlara komik mesajlar atmak istiyorum ama yeni birşeyler arıyorum.Acaba siz komik yılbaşı mesajları atabilirmisiniz bu sayfaya ?
  4. Süper Günaydın Mesajları 2013

Süper Günaydın Mesajları 2013

Bu konu; Süper Günaydın Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kalbinizin sahibini sabahları en güzel cümlelerle uyandırmak istemez misiniz ? Ona dünyanın en şahane cümleleriyle günaydın demek, güne daha mutlu başlamasını ve sizin sözlerinizle gözlerinizi açmasını istiyorsanız, aşağıda ki günaydın mesajları tam size göre... Yere düşen yağmur damlaları Kalbine...
  5. 2014 Komik Günaydın Mesajları

2014 Komik Günaydın Mesajları

komik günaydın mesajları, arkadaşım için günaydın mesajları, günaydın mesajları Arkadaşlarınız için en komik ve espirili sözlerden oluşan günaydın mesajlarını onlarla paylaşarak arkadaşlarınızınuzu güne gülümseterek pozitif bir şekil de başlamasını sağlayabilirsiniz. Sizlere 2014 komik günaydın mesajlarını ve sözlerini paylaşıyoruz. Günaydın Sabah sabah belamısın sen ya diyenlere. Oo sen...

Sayfayı Paylaş