gebe
  1. eyluleylul

eyluleylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler....

Konu, 'Gebelik' kısmında eyluleylul tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar 5 aylık eviliyim ve 4 aydır bebiş istiyorum dr.a göründüm muayne edip normal dedi folikasit verdi.ama heray aynı hayal kırıklıgı :(((klomen diye bir hapın oldugunu duydum araştırdım dr uma sorup kullanmaya başlasammı diye düşünüyorum...allah herkese hayırlı bebişler nasip etsin..:hayal:

Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

hamile kalmak,hamile kalmak için,hamile kalmak istiyorum, Melekler artık hamile kalmak ve bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz belkide uzun zamandır uğraşıyorsunuz ve gebelik elde edememiş olabilirsiniz hamile kalmak için neler yaptınız bilmiyorum ama burada sizlere kolaylıkla gebe kalabilmeniz için bir takım önerilerde bulunacağız şimdi konumuza bir göz atalım; İstediğiniz zaman hamile...
  2. Hamişşş kalmak isteyenler...bizimde bebişimiz olsun artık diyenler...

Hamişşş kalmak isteyenler...bizimde bebişimiz olsun artık diyenler...

Merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim ve hiç korunmadım bir bebişim olsun o kadar istiyorumki reglim yeni bitti olmadan önce çok ümitliydim mutlaka bu ay hamileyim demiştim ama yine regl :(((oldum...sizde benimle paylaşırsanız sevinirim...artık gelsin bebişlerimiz allah bizede nasip etsin o günleri
  3. Bebişim gel artık..

Bebişim gel artık..

Nerdesin Sen Yavrucuğum Yaaa?oysa Yanimda,kollarimda Olmaliydin çoktandir...neden Randevularina Geç Gelenlerden Oluyorsun Bebeğim? Sokakta Kadinlarin Biri Elinde Diğeri Karninda...yolda Koşuyor Diğeri..anneleri Fazla çocuktan Bikmiş Olmali Ki Kedi Yavrusu Gibi Ensesinden çekiyor özensizce Onlari..dünyanin En önemsiz şeyi Gibi..oysa Sen öyle Mi Olacaksin? Sebepsiz Mesnetsiz Sikintilarla...
  4. bebiş istiyorum artık

bebiş istiyorum artık

1buçuk yıllık evliyim bebeğimiz yok lütfen bana yardımcı olun kafayı yiycem ya bende hamileyim demek istiyorum artık lütfen benim durumumda olanlardan yardım ve dua bekliyorum lutfen
  5. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?

Sayfayı Paylaş