gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Arzu Kaprol 2010 Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

arzu kaprol 2010 arzu kaprol kıyafetleri 2010 koleksiyon kıyafetleri koleksiyon
    Siyah ağırlıklı olan bu koleksiyonda göze çarpan ilk şey her kıyafette dekolte olması. Dekoltelerin yerleri ve duruş şekli gerçekten harika. Bu da özenle hazırlanmış bir koleksiyon olduğunun apaçık göstergesi.

Sizi Arzu Kaprol 2010 koleksiyonuyla başbaşa bırakıyorum. Umarım hoşunuza gider kızlar.

Arzu Kaprol 2010 Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Batik 2010 sonbahar_kış koleksiyonu

Batik 2010 sonbahar_kış koleksiyonu

Meleklerim ben çok beğendim hepside süper:)siz de beğendiniz mi?
  2. Dkny 2010 Yaz Koleksiyonu

Dkny 2010 Yaz Koleksiyonu

Ünlü marka Dkny ile 2010 yazı cıvıl cıvıl geçecek...Dkny 2010 yaz sezonuna çiçek desenleri ile hızlı giriş yaptı... Bol takım elbiseler, mini etek ve şortlar, çiçek desenli ceket, tişört, elbise ve pantolonlar koleksiyonda göze çarpan parçalar arasında. Pantolonlardaki değişimi sanırım farketmişsinizdir. Üst kısmı bol, paçası dar ve kısa modeller yazın vazgeçilmez parçaları arasında yer...
  3. Koton 2010 Yaz Koleksiyonu

Koton 2010 Yaz Koleksiyonu

koton 2010 yaz koton 2010 yaz koleksiyonu üyelik Yaz mevsiminin kendisini hissettirmeye başladığı şu günlerde ünlü giyim markaları 2010 yaz koleksiyonlarını sergilemeye başladılar... Ünlü marka Koton 2010 Yaz Koleksiyonu meleklerimin beğenisine sunuyorum :tik:
  4. Batik 2010 Sonbahar koleksiyonu

Batik 2010 Sonbahar koleksiyonu

batik 2011 batik 2010 sonbahar hırka modelleri kaban modelleri kaban Batik giyimin 2010 Sonbahar koleksiyonundan sizler için seçtiğim modelleri paylaşıyorum
  5. Arzu Kaprol 2012 İlkbahar Yaz Now-less-ness an-sız-lık.....

Arzu Kaprol 2012 İlkbahar Yaz Now-less-ness an-sız-lık.....

Arzu Kaprol, Paris Moda Haftası’nın kapanış gününde, ’Now-less-ness an-sız-lık’ adlı ilkbahar/yaz 2012 Koleksiyonu’nun defilesini gerçekleştirdi.Couvent des Cordeliers’taki defilede Carmen Kass, Jessica Stam, Constance Jablonski, Frida Gustavsson ve Eniko Mihalik gibi dünyaca ünlü modeller podyuma çıktı. Yarına ulaşmaya çalışırken kaçan anlara, şimdinin farkında olmaya ve bu anı yaşamaya...

Sayfayı Paylaş