gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aşılama Acı ya da Ağrı Verir mi ?

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; aşılama acı ağrı verir mi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen ve doğal yollardan bebekleri olamayan ailelerin en sık başvurduğu yöntem olan aşılamada, en çok akla takılan sorulardan biri de aşılamada acı ve ağrı çekilip çekilmeyeceğidir. Bu sayfamızda sizlere bu sorunun yanıtını vermek istiyoruz...

Aşılama işlemi büyük oranda ağrısızdır. Ancak normalde muayene dahi olamayan ve vajinismus sorunu olan bayanlarda bazen aşılama işlemi hafif bir anestezi altında yapılabilmektedir.

ARZUZU bunu beğendi.
Aşılama Acı ya da Ağrı Verir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçmişe (ya da) geleceğe yolculuk yapabilecek miyiz?

Geçmişe (ya da) geleceğe yolculuk yapabilecek miyiz?

Geleceğe (çok küçük sıçrayışlarla da olsa) yolculuk yapabileceğiz. Geçmişe ise büyük olasılıkla gidemeyeceğiz: Böyle bir yolculuk pahalı, tehlikeli ve kuantum etkilerine açık olacaktır. İleri geri, yukarı aşağı, sağa sola, yani mekanın üç boyutunda da hiç düşünmeden rahatlıkla hareket edebiliyoruz. Ama dördüncü boyuta gelince iş değişiyor. Zaman yalnızca bir yöne doğru akıyor ve biz de...
  2. Acı verir sessizlik

Acı verir sessizlik

her hikayenin sonu aynı başlar sonra biter demiştim sana bak eserim oldu kalbin Keşke gelip uyandırsan bu kabustan ne gitsen ne kalsan olmaz hayat sen yoksan bunu haykırmak çok zor sana son çağrım buydu duymak istemedin yeminler yalan ezberledim hepsini Ne senle Ne sensiz acı verir sessizlik bunu anlatmak çok...
  3. Amniyon Sıvısının Azlığı Ya Da Çokluğu Önemli midir?

Amniyon Sıvısının Azlığı Ya Da Çokluğu Önemli midir?

amniyon sıvısı, azlığı, çokluğu, tehlikeli mi, nedenleri, yapılması gerekenler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebelikte olabilecek durumlardan biri bebeğin içinde yüzdüğü onu koruyan amniyon sıvısının az ya da çok olma durumudur.Aşağıda ki makalede VKV Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Senai AKSOY bu...
  4. Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Bu konu hamilelikte kasık ağrılarına yer vermektedir. Hamile olup olmadığınıza dair bazı belirtiler vardır. Bu belirtiler bazen erkenden kendini belli etmeye başlar. Aslında hamilelikle ilgili il belirti adetin gecikmesidir. Çoğu hamilelikten şüphelenen kadınlar ilk günler kasık ağrıları olduğundan yakınırlar. Peki kasıklar da ağrı hamilelik belirtisi midir? İşte cevabı; Hamilelik...
  5. Vajinoplastiye nasıl yapılıyor dikiş ağrı oluyor mu nedir bilgi verir misiniz

Vajinoplastiye nasıl yapılıyor dikiş ağrı oluyor mu nedir bilgi verir misiniz

Vajinoplastiye nedir nasıl yapılıyor kızlar ağrı ya da acı oluyor mu ? Yaptıran oldu mu bana bilgi verir misiniz ? 2 çocuğum var ve eşimle birliktelik yaşadığımda baya genişlemiş vs diyor bu da benim acayip canımı sıkıyor. Hem onun keyfi olsun hemde ben birşey yaptırayım dedim ama acaba yaptıranlar oldu mu bu ameliyat nası oluyor neyle yapılıyor ağrı acı oluyor mu kaç gün yatıyorsunuz yatakta...

Sayfayı Paylaş