gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Aşılama fiyatları ve neden tutmaz?

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

merhabalar... :) ben tedavı goruyorum cocuk ıcın ama daha net sonuc yok esımle bızde aşılama istıyoruz ama hem fıyatınla ılgılı bır bılgımız yok ? hemde neden tutmaz sonucta asılama deyılmı bu tutması gerekmıyormu riski varmı?????

2. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gonal f ihtiyacım var tedvailerinizden artan elinizde olan varsa özelden yazarmısınız teşekürler

Aşılama fiyatları ve neden tutmaz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları aşılama yöntemi fiyatları ücreti 2010 2011 arkadaşlar aşılamayı nerde ne kadara yaptırdınız yazarsanız bilgimiz olur benim ssk yok olanlar almayanlar yazsın lütfen. şimdiden teşekkürler
  2. Aşılama nedir

Aşılama nedir

aşılama aşılama nedir.Melekler bazılarımızın bebek hasreti çektiğini anne olmak için her türlü tedaviye başvurduğumuzu biliyoruz belki biraz faydalı olabilirim düşüncesiyle aşılama nedir konusunu sizinle paylaşmak istedim Yardımcı üreme tekniklerinin ilk adımı aşılama ya da bilimsel adı ile artifisiyel inseminasyondur. Bebek sahibi olmada güçlük çeken ve 1 yıl korunmasız ilişkiye...
  3. Istanbulda aşılama fiyatı süper buldum

Istanbulda aşılama fiyatı süper buldum

KIZLAR BEN AŞILMA YAPTIRCAM ARAŞTIRYODUM. HERYER 1000 TL Yİ GEÇİYO ben özelde istyodum istanbul sultangazi özel bahat hospital da aysen hanımın herşey dahil 350 tl ye yapıo. muayne ücreti 30 tl zaten 10 gün içersinde bu işlem bityo. ben eşimle konuşup yaptırmayı düşünüyom.
  4. 2015 Aşılama ve tüp bebek fiyatları

2015 Aşılama ve tüp bebek fiyatları

Zaten uzun yıllardır tedavi peşinde koşmaktan harcan büyük kaynaklar, tüketilmiş dost kredileri, ve son noktada karşı karşıya gelinen pahalı tedavi yöntemlerinden olan aşılama ve tüp bebek tedavi sürecindeki stresinizi artıran en önemli etmenlerden biridir. Ülkemiz gerçeklerine ve sağlık harcamalarına göre oldukça pahalı olan bu yöntemlerin mali yönünü karşılayamamakta tedaviyi ertelemeye yada...
  5. Aşılama sonrası kasıklarda ağrı ve vajinal akıntı

Aşılama sonrası kasıklarda ağrı ve vajinal akıntı

Aşılama yöntemi günümüzde çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisinden önce gelen etkili bir tedavidir.Tedavi sonucu genellikle olumlu olan aşılamanın başarı oranı %15 tir.Bu oranı kadının yaşı,erkeği spermi,kadının yumurta rezervi gibi durumlar etkiliyebilir.Aşılama ile gebe kalan bir bayanın merak ettiği bir konuya değinmek istiyorum.Aşılama sürecinde kasıklarda ağrı,belde ağrı,ve...

Sayfayı Paylaş