gebe
  1. canan gez

canan gez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

aşılama yaptıranlar ben yaptırdım sonucunuz nedir

Konu, 'Kadınlar' kısmında canan gez tarafından paylaşıldı.

kızlar ben 28/01/15 te ilk aşılamamı oldum. şimdi bekliyorum. çok az kaldı... son 4 günüm. daha önce kendi kendime hamile kaldım. 11. haftada kalbi durdu.. 2. hamileliğim seropen ve çatlatma iğnesiyle o da kimyasal gebelik gibi oldu.. dr da aşılama deneyelim dedi. bende yumurta tembelliği var. benim gibi aşılama olanlar gelin birlikte dertleşelim..

2. canan gez

canan gez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    kimse yaptırmadı mı???*

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli üyemiz, aşılama yaptıranların bütün sorularına cevaplar bulduğu ve kendilerinin konu oluşturarak yazdığı herşeyden faydalanabilirsiniz.

Bu itibarla sizin AŞILAMA YAPTIRANLAR bölümüne bakmanız gerekiyor. Başka sorularınız olur ise lütfen bizlere ulşanız.

aşılama yaptıranlar ben yaptırdım sonucunuz nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yaptırdım adetim gelmedi

aşılama yaptırdım adetim gelmedi

aşılama melekler mekanı aşılama arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım ve adetim gelmedi. pazartesi doktora gideceğim.inşallah vardır .aranızda böyle durum paylaşan oldumu
  2. aşılama yaptıranlar burayaa...

aşılama yaptıranlar burayaa...

aşılama yaptıranlar 2011 aşılama yaptıranlar 2011 de ramazanda yapanlar merhaba arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı varsa bu süreçte neler yaşadı? olumlu veya olumsuz sonuçları paylaşalım lütfen. ben ayın 23'ünde aşılama yaptırdım şimdi sonuçları bekliyorum:leylek
  3. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  4. 22 şubatta aşılama yaptırdım

22 şubatta aşılama yaptırdım

mrb 22subatta asilama yaptirdim martin 7,8i gibi regal olmam gerekiyo gebelik olursa 4 veya5 gunde belirtisi baslarmi?
  5. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı

Sayfayı Paylaş