Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Eda ya kismet artik.bu seferde olmazsa tekrar denicem.yilmak yok.senide elifide merak ediyorum.

Merhabalar umarim Hepimizde bebeklerimizi kucagimiza aliriz ben 6 yillik evliyim 3.asilamami persembe yaptrdm diger ikisi tutmamisti bundada artik pek umudum yok onlardan sonra progesteronu da kullaniyorum bu arada fransada yasiyorum en iyi jinekologa yaptiriyorz ama olmuo bugun 3.gunum su gibi ayaga kalktikca akintim oluyo progestorenden mi oluyo acaba hafif kasiklarimda ve belimde agri var ve karnim sisti gaz var gibi sizdede oluyormu acaba

Merhaba kizlar bn bugun ilk asilamami yaptirdim , 14 tane yumurtm olusmus doktor şansimin yuksek oldugunu söyledi , ins olumlu sonuclar alirz:)

Eda ya kismet artik.bu seferde olmazsa tekrar denicem.yilmak yok.senide elifide merak ediyorum.
özge m cnm naptın test yaptın mı ya benım de bugun adetım ıkı gun oluyor gectıı ınss bugun ve yarın olmazsam carsambaya kadar bısı yapmayı düşünmüyorum ama nedense ıcımde bu sefer oldu mu dıe bı ses var ıns yanılmıyorumdur ya

özge m cnm naptın test yaptın mı ya benım de bugun adetım ıkı gun oluyor gectıı ınss bugun ve yarın olmazsam carsambaya kadar bısı yapmayı düşünmüyorum ama nedense ıcımde bu sefer oldu mu dıe bı ses var ıns yanılmıyorumdur ya

Edaaaaa :) ne diyosuunn :) inşallah bebiş vardır canım yaaa :) ayyy iki gün daha geçsin hemen test yap sonucunu bekliyorum heyecanla :) özge yaz bize canım sonuç ne çıktı inşallah olumludur sevincinden yazmaya fırsatın olmamıştır :)

Ahhh nerdee eliff..bu seferde olmadi..adetimde gecikmisti ama sonuc negatiff..cumaya 3.asilama icin gidicem..eda sen bi guzel haber ver artik.

Edaaaaa :) ne diyosuunn :) inşallah bebiş vardır canım yaaa :) ayyy iki gün daha geçsin hemen test yap sonucunu bekliyorum heyecanla :) özge yaz bize canım sonuç ne çıktı inşallah olumludur sevincinden yazmaya fırsatın olmamıştır :)
AYY ELIF HALA GELMEDI VALLA NORMALDE IKI GUN ONE ATIYORDU YINE OLMADIM AMA TEST YAPAMIYORUM ASILAMADAN SONRA CANM COK ACIDI CIKMAYNCA SIMDI DE TEST YAPAMIYORUM YARIN BELKI YAPARIM INSS HEPIMIZ HAYIRLI SONUCLAR ALIRIZ OZGEM NAPTI YAA BENDE MERAK EDIYROUM OLDU GALIBA BU SEFER INS:)

Geri