Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

merakımı bağışlayın

merak ettiğim şudur arkadaşlar: ben 12.günün akşamında test yaptım sonuç negatif. acaba umutlu olmalı mıyım? bizim 2. çocuğumuz olmadı. muhtemelen eşimden kaynaklanıyor. tabi allah bilir. ama değerleri biraz düşüktü. ilk aşılalamız bakalım ne olacak rabbim hakkımızda hayırlısını versin...

selam arkadaşlar bende aşılama oldum bu ay dayanamadım 10. gün kan testi yaptırdım negatif çıktı erknmi yaptırdım ya kafam çok karıştı çok üzüldüm bana bu konuda yardımcı olurmusunuz allah herheze yaşatsın bu güzel duyguyu daha yaşayamadık ama hayırlısı ya :((((

merhaba ben aranıza yeni katıldım, internetten araştırırken sizin yazılarınızı gördüm. gerçi siz bu yazıyı yazalı2 yıl olmuş ama bana faydalı olabileceğinizi düşündüm.
bende aşılama yaptırdım bugün 10. gün. herkes 14-15. günde çıkar diyor ama inşallah kurban olduğumAllahım pozitif çıkar. şu an bendeki belirtiler akıntı, göğüs uçlarında ağrı, gaz ve şişkinlik vs ama bunlar regly döneminde de yaşadığım sorunlar. o nedenle ne yaşadığımı tam olarak anlamış değilim. siz de aşılama ilemi hamile kaldınız. bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

nsl üye olurum telden mi netten mi

Lütfen bana yardımcı olun. Nasıl üye olabilirm sznle arkadaş olmak istyrm ltfn cvb yan yaa bn de bir yıllık evliyim ltfn cvb yzn

arkadaşlar relax olun bende aynı durumdayım buğün aşılamamın 4.günüm bende merak içerisindeyim ama yinede hayırlısı.. herşey kafada bitiyor aklınızdan çıkarırsanız oluyor emin olun eger jinekolok bir sorun yoksa tabi.. inşallah bende güzel haberler veririm size...

slm bu benim ikinci asilamam.bugun on ikinci gunum ilk ya
ptirdigimda tam 12 gunu regly olmustum simdide korkuyorum bel agrisi kasil agrisi hafif goguslerde san
ci var ve akintim va
r bunlar hamilelik belirtilerimi lutfen yardimci olurmusunuz guzel rabbim kimseye aratmasin iyi gunler

Slm arkadaşlar Pazartesi kan testi sonucu 100, 37 çıktı yarın tekrar test yapılacak şuanda pozitif gebelik var dedi Dr.um inşallah yarında yüksek çıkarsa ilk aşılamam tutmuş olacak dualarınızı eksik etmeyin Allah hepimize hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

merhaba ben 20 eylülde aşılama yaptırdım bugün 13. günüm idrar testinde negatif çıktı ama adet tarihim de 3 gün geçti hamilemiyim bilmiyorum umudumda var ama offf çok stresliyi yaniii benimle aynı durumda olan var mı

Geri