gebe
  1. bulutaras

bulutaras Forum Okuru

asilamamin 4.gunu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bulutaras tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben 15 aylik evliym bebegmz olmadi hc korunmaadk esimn sperm hareketlilgi dusuk ckmsti asilama yaptirdk bugun 4. Gunum bel agrim cok fazla bian once bebegm olsn istiyorum

asilamamin 4.gunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günde 4 işçi iş kazasında ölüyor

günde 4 işçi iş kazasında ölüyor

İstanbul Davutpaşa’da bir iş merkezinde meydana gelen patlamada 21 kişinin hayatını kaybetmesi işçi sağlığı ve iş yeri güvenliği konusunu bir kez daha gündeme getirdi. Çalışma Bakanlığı verilerine göre Türkiye’de her yıl 80 bin iş kazası meydana geliyor. Bu kazaların bin 600’ü ise ölümle sonuçlanıyor. Türk Tabipleri Birliği İşçi Sağlığı ve İş yeri Hekimliği Kolu Başkanı Dr....
  2. Günde 3-4 Dakika Ayırarak Zayıflayın

Günde 3-4 Dakika Ayırarak Zayıflayın

Basen eritmek çok kolay, sizinde bildiğiniz gibi vücudumuz da en büyük kas içeren yerlerden birisi kalçalarımız. Bunun yanı sıra en kolay kilo almaya müsait bölgemiz de kalçamız. Çünkü bu bölgemizde yağ dokusu daha fazla olduğundan, kan dolaşımımız daha yavaş kaslarımızda daha yumuşak ve oldukça gevşemeye müsaittir.Tabi bunun yanı sıra, bizim vücudumuz da pek çok diğer oranla kalçalarımızı...
  3. Bir günde 4 kapak çekimi yapmış.

Bir günde 4 kapak çekimi yapmış.

İŞKOLİK TÜLİN Tülini gerçekten sevmemek mümkün değil arkadaşlarım, niye diyecek olursanız, adı sansasyon haberlere karışmayan, ne bilim kendi halinde bir insan başarılarının devamını diliyorum. MANKEN, TÜLİN ŞAHİN DÜNYANIN ÇEŞİTLİ ÜLKELERİNDE BAĞLI BULUNDUĞU 20 TANE AJANS SAYESİNDE, DÜNYANIN EN İYİ MARKALARINA VE DERGİLERİNE ÇEKİMLER YAPMAYA DEVAM EDİYOR. Şahin, önceki hafta Hamburg'da,...
  4. Yürüyerek 20 günde 4 kilo

Yürüyerek 20 günde 4 kilo

Yürümek sağlığımız ve formumuz için önemli bunu bu uygulama ile dahada iyi anlayabilirsiniz meleklerim. Yürümek, yalnızca kilo vermeye yardımcı olmuyor. Bunun yanında diyabet, kemir erimesi ve meme kanserine yakalanma risklerini da azaltıyor Başlamadan önce bir spor mağazasına uğrayarak bir adımsayar (pedometre) satın alın. Böylece günde kaç adım attığınızı sayabilirsiniz. İşte mucize...
  5. Asilamadan Sonra Kötü Kokulu Akinti

Asilamadan Sonra Kötü Kokulu Akinti

Herkese merhabalar... Ben de dün yani 12.de ilk asilamami yaptirdim.PCO hastasiyim ve 10 yili askindir Diane 35 ile tedavi görüyordum. Evlendikten sonra da 4 yil daha dogum kontrol hapini kullandim. Bu yüzden de cok sükür yumurtaliklarim PCO'lu gibi durmuyormus doktorumun dedigine göre. Ve gecen yil Diane'yi biraktigim andan itibaren bir ay sonra hamile kaldim. Maalesef bir kac hafta...

Sayfayı Paylaş