gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Kağıda Yazılınca..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Aşk hal işidir,kal işi değildir..'' SÖZÜ,,,aşkın dile gelmeyen,cümlelere sığmayan,bir yanını

vurgular hep..kalemler ,kelamlar aşk bahsinde acze düşerler...

''Kalem yazarak koşar gider amma,,aşk bahsine gelince çatlar aciz kalır...

Aşkı şerh etmek ve anlatmak için ne söylersem söyleyeyim,asıl aşka gelince,o sözlerden

mahcup olurum der...hz.Mevlana...

''BEN OLDA BİL!''

''Aşk yolunda akılla yürüyenler,güneşi mumla arayanlar gibidir.''

Diliyle aşk diyenler,bilmezler gerçekte aşkın ne olduğunu...Aşka dair sözler,kuru anlatılar ve

örneklerden ibarettir...Aşkın dili başkadır...

Aşkı anlatabilmek için yeryüzün de var olan dillerden başka bir dil gereklidir...

''Aşk sözleri kuş dilidir..ona süleyman gerektir.''

AŞKIN...hakikatını aşıklar bilebilir ancak....

Aşk bir incidir,her kulakta salınmaz.

Aşk bir nurdur,her gözde görünmez,

Aşk bir huzurdur,her derunda bulunmaz,

Aşk bir zevktir,onun da başka bir dili var.

Aşk bir şevktir,onun da ayrı ehli var.

Aşk bir dalgalanmadır.onun da deryaları var...

AŞK SONSUZLUĞUN BURAĞIDIR...

Aşk Kağıda Yazılınca.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazılı ifadeler

yazılı ifadeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ata sözlerini canlandırırsak kağıda...

Ata sözlerini canlandırırsak kağıda...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kağıda dökülen kelimeler köşemde........

Kağıda dökülen kelimeler köşemde........

Benim köşem.. Hayatın sivri kenarları Dünya sürgünüm…….. Geceleri karanlığı ve yanlızlığı hayatımın her dönemimde sevdim .Bu saatlerde zihnimde nedenler niçinler cevapsız sorular o kadar çok gezinir ki ben bile kendime zihnimin bu sohbetine şaşar kalırım.Bazen öyle yorulurum ki biri beni durdursun diye isyan ederim..Ama biliyormusunuz olmaması gereken öyle çok şey oldu ki hayatımda...
  4. 2014 Facebook Yazılı Aşk Kapak Fotoları

2014 Facebook Yazılı Aşk Kapak Fotoları

aşk resimleri, 2014 aşk resimleri, 2014 aşk kapak resimleri Sosyal paylaşım ağı facebook zaman tünelinin kapak resmini size özel olmasını ve bu özelliği aşk resimlerinden yana tercih edenler için sizlere en beğenilen facebook yazılı aşk kapak fotolarını paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş