gebe
  1. Yaren........

Yaren........ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ask Kolay Bisi Deyil...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında Yaren........ tarafından paylaşıldı.

Genç bir delikanlı saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu.Genç kız dayanamayıp arkasını döndü : - Neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu.

Genç erkek :
    -Sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum!

Genç kız :
    -Bak benim arkamdan ablam geliyor, o benden daha güzel benden iş çıkmaz sen ona git..

Delikanlı arkasını dönüp bakınca çok çirkin bir kızın geldiğini görüp sinirlenmiş ve genç kıza dönmüş :
    -Neden bana yalan söylediniz?
    -Asıl siz bana neden yalan söylediniz? Eğer beni yeterince seviyor olsaydınız dönüp arkanıza bakmazdınız çünkü gözünüz benden başkasını görmezdi!

Kızı Sevdiğini Sanmı$...daha doğrusu a$ık oLduğunu...yada daLga geçmi$...ama kıZ lafı oturtmu$.......:haha:

2. later

later Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ask Kolay Bisi Deyil...
    iyi yapmış :))))

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ask Kolay Bisi Deyil...

:):):)helel kıza beeaaa...paylaşım için teşekkürler..

Ask Kolay Bisi Deyil... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. salça deyil salsa :)))

salça deyil salsa :)))

lsa, İspanyolca'da kelime anlamı olarak sos ya da salça'dır. Malzemesi nerede yapıldığına bağlı olarak değişen bir salça. Fakat buradaki tek gerçek içinde çok fazla baharat olduğudur!!! Birçok popüler müzikte olduğu gibi, salsa da Afrika'nın, yeni dünya'nın kozmopolit kültürüyle buluşmasıyla ortaya çıkmıştır. Salsa'nın 1930'larda ya da 1940'larda Küba'da başladığı söyleniyor. Aslında tartışma...
  2. *ask*

*ask*

Aşk bir yumak haline gelip boğazına sarılıverir insanın bazen. İşler çözülmez haldedir ve bu kördüğüm insanı istemediği şeyler yapmaya zorlar çaresiz. Birbiri ardına yapılan yanlışların en büyük nedeni ise kaybetme korkusudur. Bu korku bir kez girdi mi insanın yüreğine o andan sonra akıl ve mantık sürgüne gönderilmiş iki mahkuma dönüşüverir birden. Siz aşkınıza sahip çıkmaya çalıştıkça...
  3. AnInda cekilen Fotograflar ( süper bisi )

AnInda cekilen Fotograflar ( süper bisi )

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş