gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

AŞk Nedİr Sence..??

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: AŞk Nedİr Sence..??

Askin herhalde ne oldugunu kimse bilmiyor, ask ask iste güzel bir duygu sevinc yada bilmiyorum ben duyguyu daha tatmadim tam olarak:) bilemiyorum yani. emegine saglik canim

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    aşk bir insanın karsı cinse duydugu ağırlıklı olarak görünüşe aldanmadır... bu daha sonra sevgiye donusurse mucizedir...
    aşk aslında rüzgar gibidir....dikkat edin de yerinde yeller esmesin:D

AŞk Nedİr Sence..?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adini AŞk Koydum Senİn

Adini AŞk Koydum Senİn

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi...
  2. Alex - Aşk Senin Adın

Alex - Aşk Senin Adın

vurur o soğuk akşam vaktı sevişirken rüzgarla bomboş sokaklarda yalnızım bir başıma zaman akmaz sanki yalnızlık sarar birden o zaman hayal olur kaçarım bu şehirden bana seni seven bir kalp bile bırakmadın senden bu acının hesabını hiç sormadım eğer senin için bir intikam peşindeysem tanrım beni cehennemde çayır cayır yaksin yeter sana gücüm yok demiştim inanmadın affet beni...
  3. senin bendeki adın AŞK :)

senin bendeki adın AŞK :)

SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı.. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi. Güzel günlerimizi, evimizde,...

Sayfayı Paylaş