gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

AŞk Nedİr Sence..??

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: AŞk Nedİr Sence..??
    Askin herhalde ne oldugunu kimse bilmiyor, ask ask iste güzel bir duygu sevinc yada bilmiyorum ben duyguyu daha tatmadim tam olarak:) bilemiyorum yani. emegine saglik canim

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    aşk bir insanın karsı cinse duydugu ağırlıklı olarak görünüşe aldanmadır...
    bu daha sonra sevgiye donusurse mucizedir...
    aşk aslında rüzgar gibidir....dikkat edin de yerinde yeller esmesin:D

AŞk Nedİr Sence..?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özledim Seni aşkım özlediiiiiim

Özledim Seni aşkım özlediiiiiim

Seni özledim Gittiğim her yerde özlemin var inanmıyor kalbim sözlerime sensiz Seni özledim, sensiz her şey değersiz İki güneş geçti bir gece Biraz yağmur yağdı bana Biraz ben yağmura... Sevdiğim bir şarkı çıktı radyoda Yarısına ben eşlik ettim Yarısına gözlerim... Anlatmak istemiyorum ama BEN SENİ BURDA ÇOK ÖZLEDİM! ... Hadi gel, uçurum ol gözlerimde Uzaklarda olsan...
  2. seni seviyorum aşkım

seni seviyorum aşkım

seni seviyorum aşkım şiir seni seviyorum aşkım askim sevmek şiirleri Seviyorum seni. Canımdaki yaşayan can gibisin. Her an seninle yaşıyorum. Karanlık gecemde gözlerin bir yıldız gibi parlıyor gözlerin. Sevginin sıcaklığı süzülüyor yüreğime. Seni sevmek için kalbimdeki umut kırıntılarını senin yüzündeki tebessümlere yüklüyorum. Seninle, iki ayrı bedeninin tek kalbindeki bir sevdayı yaşıyoruz....
  3. Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

yüreğinden öpüyorum sözleri öpüyorum mesajları Uzaklara çekilipte bana Hadi yaz diyorsun ya... İki kelimeyi birleştiripte Bir cümle yapamıyorum,elimdeki harflerden.. Sana ulaşabilmenin heyecanı basıyor özlemlerimi, Kalkıpta yüreğimi telaşa veriyorlar, Tutuşuyorum. Sana benden yakın olacakları için Okuduğunda gözlerini görecek olan harfleri kıskanıyorum. Aklımdan çocukça şeyler...

Sayfayı Paylaş