gebe
  1. assia

assia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aşk nedir__?

Konu, 'Çöplük' kısmında assia tarafından paylaşıldı.

AŞK onun mutluluğu için kendi mutluluğundan vazgeçmektir.
    AŞK yalan olduğunu bile bile kendini inandırmaktır.
    AŞK hayallerle yaşamaktır.
    AŞK onsuz olamayacağını sanmaktır.
    AŞK onu her gördüğünde kalbinin çırpmasıdır.
    AŞK bile bile yanmaktır.
    AŞK bile bile tutsaklıktır.
    AŞK rüya görmektir.
    ...........................
    ......
    ...
    ..
    .
    KISACASI AŞK 3 HARFLİDİR.DİKKAT EDİN SİZİ DE ÇARPABİLİR.. :)

Son düzenleme: 3 Ocak 2011
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    aramıza hoş geldin canımmm benide çarptı :uhu:

Aşk nedir__? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk...

aşk...

Çok uzun yıllar evli olan bir çiftin hikayesi bu.Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu taa ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür.Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve onu düşünmektedir. gel zaman git zaman yine bir...
  2. AşK...

AşK...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşk ♥

Aşk ♥

mesela, sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında. Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam.. Zaman geçmese hep böyle kalsak. ♥ Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Öyle çocuksu ve tarifi imkansız. ''İşte bu.'' demiştim o an. Çok şey istemiyorum aslında. Sadece yanımda olmanı istiyorum. Bütün günü...
  4. aşk

aşk

birini çk seviyorum ama o karşılık vermiyor ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş