gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aşk nekadar güçlü,kutsal bir duygu

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Aşk nekadar güçlü,kutsal bir duygu bazen aklım almıyor...Birgün aşkı takip etmek istedim bakalım nerelerde geziyor diye.Önce bir ağacındalındaki iki beyaz güvercinin arasına gördüm aşkı,sonra bir baktımki masum bir göz yaşındaydı,sonra bir evin duvarında yazıların arasındaydı,aaa birde baktım bir çift yüzükteydi,bahçedeki pembe gülle buluştu sonra,tam orada derken birde baktımki bir kitabın satırlarına atmış kendini sonraaaa..... ARTIK BEN YETİŞEMİYORUM SENCE AŞK DAHA NERELERDE GEZİYOOO?????????????????????? YADA BU GÜZEL DUYGUNUN TARİFİ NE??????

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aşk nelere kadirsin sen ah aşk tşk canım

3. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aşk nerelerde geziyor ?

Aşk nekadar güçlü,kutsal bir duygu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. empati duygunuz ne kadar güçlü?

empati duygunuz ne kadar güçlü?

Empati duygunuz ne kadar güçlü? İnsanlar ve toplumlar arası iletişimdeki gözde kavram artık ‘empati’. Empatide karşımızdakini anlamak ve kendimizi onun yerine koymak esas alınıyor. Duygular, aklın ve mantığın kalıbına girdiğinde daha kalıcı iletişim ve diyalog kurma imkanı bulunuyor. Soğuk savaş dönemi sona erdiğinde ülkeler ve toplumlar arasındaki gerginlik ile çatışmaların...
  2. Sizce hangi duygu daha güçlüdür?

Sizce hangi duygu daha güçlüdür?

Sizce hangi duygu daha güçlüdür? bence herşeyden once saygı ve güven gerekli
  3. En güçlü duygu nedir?

En güçlü duygu nedir?

duygu nedir özlem duygusu nedir Sizce en güçlü duygu nedir?
  4. aşk kutsal bir sessizliktir

aşk kutsal bir sessizliktir

ASK teslim olmaktir ASK askin sebebidir ASK anlamaktir,müziktir ASK ve sözlü yürek ayna seydir ASK hüznün siiridir ASK kirilgan ruhun aynaya bakmasidir ASK gecicidir ve hicbir zaman pismanim dememektir ASK bir kristallesmedir ASK paylasmaktir,vermek ve almaktir ASK hic belki olmaz ASK bos bir laftir ASK ALLAH´a kavusmaktir ASK tar...ifsiz bir aci kimi zaman ise sevinctir ASK Melekle göz göze...

Sayfayı Paylaş