Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca sana ve kartlarına ihtiyacım var. sevgilimle çok kötüyüz. aramız buzdolabından farksız. ne arıyor benide nede merak ediyor. o akrep burcu ben yay. bakarmısın bizim için...

ben başak burçluyum parterim boga burçlu biz 3 aydir ayriydik daha yeni bariştik bu birlikteligin bana neler getirecegini merak ediyorum.parterim hakkinda bazi suphelerim var onun hayatinda başka biri varmi yokmu bana gerçekten deger veriyomu onunla ilşkimiz nasil sonlana bilir evlilikle sonuçlana bilirmi onun için mucadele etmelimiyim ilişkiimiz daha iyiyemi gidecek yoksa bu boyle devam edecek ona nasil davranmaliyim ki daha iyi olsun ayrilik varmi ilişkimizde

26/10 da bakılmış size, tekrar baktırma zamanı 09/11/2009 dur.

MERHABA ben erkek arkadasımla ılerıde neler olacagını merak edıyorum ... fıkır verırsenız sevınırım 3 yıl oldu askerden yenı geldı şimidlik bır problemımız yok ...

sevgılımın burcu aslan
benımkısı koç
yası 22

İSİMLERİMİZ EREN VE GAMZE TESEKKUR EDERIM

sorunlar başgöstersede bunu duygularınla değil mantığınla çözme ylunu dene önce. Yoksa olaylar hiç ama hiç istemediğin yerlere gelip senide üzebilir.

Bazı şeyleri konuşup gün ışığına çıkarmak isteiğin meselelelr var. Elbette ki bunları konuş ama şu an değil zamanı var. Evlilik ise istediğin şey daha var canım. Zamana bağlı çıkmış. Aceleci de olma bu konuda.

Onada fazla güvenip rahat bırakma. Bunaltmadan ilgi göster. İlgisizlik onu senden uzaklaştırır. Sende çok rahat görünme ona karşı. Aklına soru işaretleri bırakma onun.

herkese merhabalar,
handancım nasılsın? Bi ara boş vaktin olunca bana bakarmısın:)
benim doğ. tar. 08.09, onun doğ tar. 27.04
sizi seviyorummmmm

olmasını istediğin şeylar var. Olmamasıda seni rahatsız ediyor. Şöyle düşünsene canım. belki senin istediğin zamanda olmamasınında bir hayrı olmazmı. Lütfen aceleci olma. Tamam belki çok bekledin ama azcık daha oldumu??

Kendi gücün olmasa belki ayakta duramayacaksın. Şuna inan bunların hepsi gelip geçici. Sen moralini güzel tut.

Bu arada bir seçim yapmak zorunda kalacaksın. Vereceğin kararı iyi düşün. Çünki kartlar bu konuda yanlış bir karar alabileceğini gösteriyor. Ozaman kararlarında daha akılca düşünmen gerekiyor.

Merhaba Handanca ,
ben uzun zamandır baktırmıyorum:) bana da açılım yaparmısınız? ikimizin de burcu terazi, evlilik mi ayrılık mı, neyse halim o çıksın falim diyerekten herşeyi duymaya hazırım.
şimdiden çok teşekkür ederim

Bazı hareketlerin çok eksi puan topluyor. Hemen kendini toparla. Kendini karşındaki insana ispatla. Ayrılıkta çıkmadı evlilikte. Zamanı ver istediğin şeylerin. Umarım hayırlı olan neyse o olur. Sende böyle iste canım.

O seni beğeniyor ama bazen öyle davranışlar içine giriyorsunki karşındaki insan şaşaırıp kalıyor. Tekrar söylüyorum dikkatli ol.

Özvereli davranışların sana çok şey kazandıracak. Öyleki arkadaşın sana daha iyi düşüncelerle gelecek. Bu süreyi uzatmakta kısaltmakta senin elinde diyorum.

merhaba handanca benim adım sinem erkek arkadaşımın adı sinan benim burcum kova onun yengeç şuan ilişki sallantılı bi dönemde ne olucak devam edicek mi
ileriye gidicek mi yoksa biticek mi çok merak ediyorum çok önemli benim için umarım bakarsın banada simdiden teşekkürler

Bu ilişki baştan beri sağlam değil canım. Evet belki biraz ara vermeniz ikinizinde yararına olbilir. Sende bir karar ver bakalım bu insanın hayatında olmasımı güzel olmamasımı? Evetse yanıtın verilen tavsiyelere mutlaka uyacaksın.

Tartışma ortamı çıksa bile sus. Haklı olsan bile sus. Fırtına dinince güzel cümlelerle hatasını anlat. vede lütfen çok konuşma. Gereksiz konuşmalar yapıyorsun canım.

Ona karşı anlayışlı ve ılımlı davranırsan hemen olmasa bile zamanla daha iyi şeyler olur diyorum.

merhaba handanca sana ve kartlarına ihtiyacım var. sevgilimle çok kötüyüz. aramız buzdolabından farksız. ne arıyor benide nede merak ediyor. o akrep burcu ben yay. bakarmısın bizim için...

28/10 da bakılmış size. Lütfen yeniden okuyun. site kuralları dışına çıkamıyorum. 18/11 de yeniden açılım yapabiliriz.

sorunlar başgöstersede bunu duygularınla değil mantığınla çözme ylunu dene önce. Yoksa olaylar hiç ama hiç istemediğin yerlere gelip senide üzebilir.

Bazı şeyleri konuşup gün ışığına çıkarmak isteiğin meselelelr var. Elbette ki bunları konuş ama şu an değil zamanı var. Evlilik ise istediğin şey daha var canım. Zamana bağlı çıkmış. Aceleci de olma bu konuda.

Onada fazla güvenip rahat bırakma. Bunaltmadan ilgi göster. İlgisizlik onu senden uzaklaştırır. Sende çok rahat görünme ona karşı. Aklına soru işaretleri bırakma onun.
tesekkur edıyorum . guven kousunda evet bıraz sorun var .neyse artık kolay gelsın

Bu ilişki baştan beri sağlam değil canım. Evet belki biraz ara vermeniz ikinizinde yararına olbilir. Sende bir karar ver bakalım bu insanın hayatında olmasımı güzel olmamasımı? Evetse yanıtın verilen tavsiyelere mutlaka uyacaksın.

Tartışma ortamı çıksa bile sus. Haklı olsan bile sus. Fırtına dinince güzel cümlelerle hatasını anlat. vede lütfen çok konuşma. Gereksiz konuşmalar yapıyorsun canım.

Ona karşı anlayışlı ve ılımlı davranırsan hemen olmasa bile zamanla daha iyi şeyler olur diyorum.
handanca bana baktığın ve emek verip yorumladığın için eline emeğine sağlık çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri