Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben başak burçluyum partnerim boga burçlu biz 3 aydir ayriydik ilk defa bugun bi konuşma yaptik bundan sonra onunla ilişkimiz ne olacak ilişjkimiz devam ettirmejk için ona nasil davranmaliyim ne yapmaliyim onun için ugraşmaya degermi sonu mutlulujkla bitermi bu ilişjki

26/10 da bakılmış size. 15. günlük bekleme sürenize dikkat ediniz.

mrb handanca....

ismim özge(bu arada bn başak o boğa brcu) daa öncedn bakmştn bna ama bu araLr srekLi kawga edioruz bazn en bast şeyLerdn bİle kwga etmektn çok sıkLdm hep aLttan aLan taraf ben oluyorm iLk adımı bn atyrm hep ama onuda çok sewiorm ayrıLmk istmyrm...böyLe nereye kadar... faLıma bakarsn swnrim şmdiden teşekkrLer...=(

Yanlışlıklar neyse oturup akıllıca çözüm yolu bulun canım. Yoksa ayrılırısınız. Bunu yaşamakta seni yaralayabilir.

Evet O bencil davranışları fazla olan biri. Ona onu sevdiğini ama şu davranışlarınında seni üzdüğünü açık açık söyle. Onu bi kendine getir. Sanırım kendine fazla güveniyor.

Onu kaybetmek istemediğinide belirt. Bu ilişkideki kurtuluşun kendi elinde canım. Sen bişey yapmassan bu durum böyle gider.

sevgiilli handanca nasılsın aşk tarotunu sadece ilişkisi olanlarmı baktırır yoksa bizde baktırabilirmiyiz aşk hayatımı merak ediyorum biliyorsun bir ayrılık yaşadım 6 aydır ayrıyım ama aklımdan bi türlü çıkartamıyorum biliyorum bi önceki falında senin için hayırsız dedin ama aklımdan gitmiyor bi türlü ilerde bir barışma söz konusumu nasıl davranmalıyım yksa başkası olacakmı hayatımda bi bakabilirmisin o aslan bende aslan burcuyum

İlişkisinde sorun yaşayanlar için açılır bu. Sizinki artık ayrılık aşamasında. Kaldıki kartlar gereken tavsiyeyi vermiş. Umarım yeni bir ilişki için bu konuda tekrar görüşürüz.

Yanlışlıklar neyse oturup akıllıca çözüm yolu bulun canım. Yoksa ayrılırısınız. Bunu yaşamakta seni yaralayabilir.

Evet O bencil davranışları fazla olan biri. Ona onu sevdiğini ama şu davranışlarınında seni üzdüğünü açık açık söyle. Onu bi kendine getir. Sanırım kendine fazla güveniyor.

Onu kaybetmek istemediğinide belirt. Bu ilişkideki kurtuluşun kendi elinde canım. Sen bişey yapmassan bu durum böyle gider.

bugn konştk eskisi gbi oLacaına söz werdi insh oLur öyLe... peki bi ayrıLık war mı kartLrda(çok özr diLeyrk soruorm) merk ettm

ben başak burçluyum parterim boga burçlu biz 3 aydir ayriydik daha yeni bariştik bu birlikteligin bana neler getirecegini merak ediyorum.parterim hakkinda bazi suphelerim var onun hayatinda başka biri varmi yokmu bana gerçekten deger veriyomu onunla ilşkimiz nasil sonlana bilir evlilikle sonuçlana bilirmi onun için mucadele etmelimiyim ilişkiimiz daha iyiyemi gidecek yoksa bu boyle devam edecek ona nasil davranmaliyim ki daha iyi olsun ayrilik varmi ilişkimizde

Son düzenleme:
MERHABA ben erkek arkadasımla ılerıde neler olacagını merak edıyorum ... fıkır verırsenız sevınırım 3 yıl oldu askerden yenı geldı şimidlik bır problemımız yok ...

sevgılımın burcu aslan
benımkısı koç
yası 22

İSİMLERİMİZ EREN VE GAMZE TESEKKUR EDERIM

Son düzenleme:
herkese merhabalar,
handancım nasılsın? Bi ara boş vaktin olunca bana bakarmısın:)
benim doğ. tar. 08.09, onun doğ tar. 27.04
sizi seviyorummmmm

Merhaba Handanca ,
ben uzun zamandır baktırmıyorum:) bana da açılım yaparmısınız? ikimizin de burcu terazi, evlilik mi ayrılık mı, neyse halim o çıksın falim diyerekten herşeyi duymaya hazırım.
şimdiden çok teşekkür ederim

merhaba handanca benim adım sinem erkek arkadaşımın adı sinan benim burcum kova onun yengeç şuan ilişki sallantılı bi dönemde ne olucak devam edicek mi
ileriye gidicek mi yoksa biticek mi çok merak ediyorum çok önemli benim için umarım bakarsın banada simdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri