Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handancam sizi çok seviyorum..sizden çok güzel bir elektrik alıyorum..sizi tanımasamda gerçekten böyle hissediyorum..belki de hayata bakış açınız güzel olduğu için ..bende sizdeki güzellikleri görebiliyor ve hissedebiliyorum..bir abla gibisiniz..sanki bir koruyucu melek gibi..yorumlarınıza olumsuz yorumlar katmıyorsunuz..katmamanızında bizlere çok olumlu katkısı oluyor..çünkü insan olumsuzu duyduğunda daha çok inanıyor ve kendini daha çok bırakıyor! tekrar teşekkür ederim:) sizden bir ricam olabilir mi? eğer mümkün olmazsa inanın kırılmam gücenmem. ay başında sizden tarot açılımı istemiştim..şimdi çok ihtiyacım var bir soru soracağım tekrar sorarsam üyelerden tepki alırım diye özel yazmak istedim. biliyorum yasak, yaptığımda doğru değil..ama yine sizden tatlı sözler duymak istiyorum..
zaten biz evlendiğimizde ilk sizinle paylaşacağım..çünkü ilişkim ilk başladığı günden beri sürekli sizin başınızı ağırtıyorum lütfen bağışlayın handancam..biz birbirimizi çoook seviyoruz, harika bir uyum, harika bir elektriklenme var aramızda..çok uyumluyuz..beni çok seviyor..siz bu ilişkinin artık bir isminin konacağını söylediniz..ondan mı nedir acayip bir duygu yüklüyüm..onunda aynı duygularla beni andığını düşündüğünü hissedebiliyorum..sürekli aklımda..telepati dedikleri şey bu olsa gerek..ancak sevgilim çok gururlu birşey olunca hiç üstüne alınmıyor..sürekli pozitif olan alttan alan benim..ancak bir süredir bir küskünlük yaşıyoruz..ikimizde gurur yaptık..bana söylediği bir şeyi sorun ettim oda geri adım atmadı..ama şu iki gündür aramamak için kendimi zor tutuyorum..içim gidiyor..aramak istiyorum ama neden o aramıyor..sürekli alttan alan ben niye olayım diyorum..ama iç sesim ara diyor..ne yapmam gerek bilemedim..sizinle paylaşmak istedim..lütfen bana bir yorumda bulunur musunuz? aramalı mıyım? yoksa aramamalı mıyım? ...bana yorumlarınızda onu sıkmadan ilgi göstermem gerektiğini söylemiştiniz..ve sizin yorumlarınızın hepsi çıktı.. size çok güveniyor ve inanıyorum..başınızı ağırttım..eğer bakarsanız çok sevinirim..dediğim gibi eğer olmazsa bir dahaki aya kadar beklerim:) ama sanırım o zamana kadar aramış ta olabilirim..çünkü içimden bir ses ara diyor..yüreğime söz geçiremiyorum..ama doğru mu yaparım yanlış mı onu bilmiyorum :) sizi çok seviyorum..hemde çooook...19 eylül doğumluyum...sevdiğim 22 kasım bazen akrep bazen yay burcu çıkıyor :) aşkımı çoooook seviyorum..ve bu aralar sevgiye aşka dair çok yoğun duygular besliyorum..hatta ona yazmak istediklerimi söylemek istediklerimi mektup şeklinde yazıyorum..böyle güzel bir dönemi dargın mı geçireceğizzz :)
bakarsanız handancam çok mutlu olurum eğer bakmazsanız kırılmam üzülmem gerçekten :) sevgiyle kalın hep mutlu olun:)
nie bilmiorum ama bende çoq sewiorum kaç yaşında olduunu bile bilmiorum ama ablacım diorum insanlara çoq güsel bi elektirik werio her ewe geldiimde herşei gelip anlatmak istiorum bugünde erkek arkadaşımla ayrıldıımısı kimseye sölemedim bitran önce we gelip burda anlatmak istedim handan ablama ii ki warsın melekler mekanının en ii melei çoq sewiorus seni..

ablacm bende sewgilimden ayrıldım 3 senedir birlikteydik barışcakmıyız banada bi bakar mısın ben aslan burcuyumn oda başak burcu adı serhat bnmde aysu şimdiden saolasın ii akşamlar

Handancam sizi çok seviyorum..sizden çok güzel bir elektrik alıyorum..sizi tanımasamda gerçekten böyle hissediyorum..belki de hayata bakış açınız güzel olduğu için ..bende sizdeki güzellikleri görebiliyor ve hissedebiliyorum..bir abla gibisiniz..sanki bir koruyucu melek gibi..yorumlarınıza olumsuz yorumlar katmıyorsunuz..katmamanızında bizlere çok olumlu katkısı oluyor..çünkü insan olumsuzu duyduğunda daha çok inanıyor ve kendini daha çok bırakıyor! tekrar teşekkür ederim:) sizden bir ricam olabilir mi? eğer mümkün olmazsa inanın kırılmam gücenmem. ay başında sizden tarot açılımı istemiştim..şimdi çok ihtiyacım var bir soru soracağım tekrar sorarsam üyelerden tepki alırım diye özel yazmak istedim. biliyorum yasak, yaptığımda doğru değil..ama yine sizden tatlı sözler duymak istiyorum..
zaten biz evlendiğimizde ilk sizinle paylaşacağım..çünkü ilişkim ilk başladığı günden beri sürekli sizin başınızı ağırtıyorum lütfen bağışlayın handancam..biz birbirimizi çoook seviyoruz, harika bir uyum, harika bir elektriklenme var aramızda..çok uyumluyuz..beni çok seviyor..siz bu ilişkinin artık bir isminin konacağını söylediniz..ondan mı nedir acayip bir duygu yüklüyüm..onunda aynı duygularla beni andığını düşündüğünü hissedebiliyorum..sürekli aklımda..telepati dedikleri şey bu olsa gerek..ancak sevgilim çok gururlu birşey olunca hiç üstüne alınmıyor..sürekli pozitif olan alttan alan benim..ancak bir süredir bir küskünlük yaşıyoruz..ikimizde gurur yaptık..bana söylediği bir şeyi sorun ettim oda geri adım atmadı..ama şu iki gündür aramamak için kendimi zor tutuyorum..içim gidiyor..aramak istiyorum ama neden o aramıyor..sürekli alttan alan ben niye olayım diyorum..ama iç sesim ara diyor..ne yapmam gerek bilemedim..sizinle paylaşmak istedim..lütfen bana bir yorumda bulunur musunuz? aramalı mıyım? yoksa aramamalı mıyım? ...bana yorumlarınızda onu sıkmadan ilgi göstermem gerektiğini söylemiştiniz..ve sizin yorumlarınızın hepsi çıktı.. size çok güveniyor ve inanıyorum..başınızı ağırttım..eğer bakarsanız çok sevinirim..dediğim gibi eğer olmazsa bir dahaki aya kadar beklerim:) ama sanırım o zamana kadar aramış ta olabilirim..çünkü içimden bir ses ara diyor..yüreğime söz geçiremiyorum..ama doğru mu yaparım yanlış mı onu bilmiyorum :) sizi çok seviyorum..hemde çooook...19 eylül doğumluyum...sevdiğim 22 kasım bazen akrep bazen yay burcu çıkıyor :) aşkımı çoooook seviyorum..ve bu aralar sevgiye aşka dair çok yoğun duygular besliyorum..hatta ona yazmak istediklerimi söylemek istediklerimi mektup şeklinde yazıyorum..böyle güzel bir dönemi dargın mı geçireceğizzz :)
bakarsanız handancam çok mutlu olurum eğer bakmazsanız kırılmam üzülmem gerçekten :) sevgiyle kalın hep mutlu olun:)

Evet belki şuan taviz veren yanlızca sensin. Ama Bu güzel davraışların onda güzel etkiler topluyor. Öyleki kıymetini zamanla anlayacak zaten. Sen sevdiğin için yapıyorsun herşeyi. Oda şimdi olması bile çok gerekli anlarda elini uzartacak sana. Sen sevdir kendini. Alışkanlık yapsın:) İçinden gelen sesi dinle canım.

Merhaba Handanca .. benim yaklasık 4 aya yakın bir iliskim var.İlk sevgilim hayatımdaki ilk kisiyle beraberim.Oldukça güzel gidiyo ilişkimiz . hayatta yapmam dediklerini benim ısrarlarım ve isteklerim için yaptı cok değer verdiği 3 arkadasından vazgeçti.ve onlarla muhattap olmak istemiyor artık bu olayda 1 hafta icinde oldu...Çok mutluyuz suanda 7 kasımda doğumgünü. benim doğum günüm 24 haziran.Amacımız evlenmekk hayallerimizi gerçekleştirmek her bulusmamızda bunun hayallerini kuruyoruz.Banada tarot bakarsan cok sevinirim :) evliliğe kadarrr istiyoruzz evlenmek bileee :D

Canım herşey 4/4 lük olamaz. Sakın bu günlerine güvenip rahat olma. Yaşanacak bir kopukluk seni çok etkileyeceğe benziyor.

Ona güvenmen güzel birşey. Evlilik isteğin zamana bağlı. Henüz kartın açılmadı bende.
Güzel hedeflerin ve hayyallerin var. Gereken ilgi sevgi ve hassasiyeti gösterirsen güzel bir gelecek neden olmasın?
Konuşmalarından çok etkileniyor. Bazen onu havaya sokacak güzel cümleler kuruyorsun. İsteklerinede dikkat et. Senin için şuan küçük ve önemsiz görünen şeyler sonra sorun olarak gelmesin önüne.

Okurken çok mutlu oldum yazdıklarını. Ama kartlar çok rahat davranmamanı tavsiye ediyor.

ablacım geçen gün buraya yazmadım o yüsden ziyaretçi sayfana yasdım belki hayatımda hiç kendimi bu kdr kötü hissetmemiştim sewgime sahip çıktım onu hala sewiorum ama yaptıı anlamsız soğuklua ilgisizlie dayanamadım bittrdim bugün son kez konuşcaktım düzelsin die bişeler ama başka işinin oldunu söledi çoq düşündüm we bitti dedim kendimi çoq kötü değersiz hissediorum nabıcaımı bilmiorum paramparçayım senden son kez bana tarot açmanı istiorum baqabilir misin ablacım

Canım çok rahatsızsan biraz ilişkinizi askıya alın. Yoksa bu iş biter. Zaten sen söylemeden ben yazmışım birşeyler.
Sana şimdi bakmayacağım. Sen böyleyken hiç bakmam. 15 günlük süreyi kullan. Moralini yüksek tut. Kendini iyi hissettiğin bir anda yaz bana.
Kafan çok karışık. Bu durumda zaten kartlar kötü enerji alır. Neden korkularımız gerçekleşsinki?
Sabırlı ol.
Gerekirse biraz biraz uzaklaş ondan. Oda düşünsün bakalım. Kesin bir ayrılık görmedim şuan.

ablacm bende sewgilimden ayrıldım 3 senedir birlikteydik barışcakmıyız banada bi bakar mısın ben aslan burcuyumn oda başak burcu adı serhat bnmde aysu şimdiden saolasın ii akşamlar

Canım ben karşına çıkacak başka birini hissettim. O sana beklediğin mutluluğu verecek merak etme. Zaten eski biten ilişkinde seni huzursuz eden şeyler olmuş.

BU yeni ilişkin beklediğindende çabuk yol alacak. Zamanı var biraz. sen moralini bozma. Eskiyide çok taşıma kafanda. Yoksa stres seni hasta yapar bak.

Başkalarının etkisinde çok kalıyorsun. Bırak onları. Sen kendin için iyi olanı bilirsin.
O güzel ve güçlü görüntüne kavuş hemen. Diğer tarafsa kaybettiğine yansın artık.

çok teşekkür ederimmmm handancam:) yüreğinize sağlık:) harikasınız..mesajınızı aldımmmm:) sevgi dolu günler dileğiyleee:)

saolsasın ablam walla inş dediğin gibi olur fakat bu uzun süreden sonra başkasıyla yapabileceğimi düşünmüom belki şimdilik ama senle böle konuşmak beni rahatlattı saolasınnn gerçktenn:D

Evet biraz rahat olmak sonucu kötü olabilir doğru söylüyorsun ama bu kopukluk neyle ilgili olabilirki onu çok merak ediyorum bugün beraberdik ve o yanımdayken dahada güveniyorum dahada güvenilir oluyo herşey hiç bitmeyecekmiş gibi :/ kopukluk olması gerçekten etkiler.. :S

Canım çok rahatsızsan biraz ilişkinizi askıya alın. Yoksa bu iş biter. Zaten sen söylemeden ben yazmışım birşeyler.
Sana şimdi bakmayacağım. Sen böyleyken hiç bakmam. 15 günlük süreyi kullan. Moralini yüksek tut. Kendini iyi hissettiğin bir anda yaz bana.
Kafan çok karışık. Bu durumda zaten kartlar kötü enerji alır. Neden korkularımız gerçekleşsinki?
Sabırlı ol.
Gerekirse biraz biraz uzaklaş ondan. Oda düşünsün bakalım. Kesin bir ayrılık görmedim şuan.
dün bitti dedim bugünde yüzüğü bi kaç eşyasını kapıya bıraktım sabah işe giderken almış olması lasım ama dünden beri hiç bir şey söylmedi ne msj ne çağrı hiç bi şey yoq bunlara rağmen moralimi yüksek tutmak için elimden geleni yapıorum bi iş bulup çalışmamda çoq ii oldu bu kötü anımda kendimi biras olsun ii hissetmemi sağlıo tamam ablacım 15 gün sonra baqarsın çoq çoq tşk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri