Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolay gelsin Handanca, bana da bi açılım yaparmısın? zorluklar çıkacak demiştin gerçekten de çıktı. artık herşey durulsun istiyorum ama çünkü yıpratıcı oluyor. sence şu önümüzdeki dönem neler bekliyor bizi.?burçlar terazi ikisi, bana sevgisi var mı? güzel bir aşk olabilir mi? evlilik anlamında? sağol, ellerine emeğine sağlık

15 günlük süreye dikkat edin bana mesaj atarken. Süren bugün doluyor..Yinede açılım yapıyorum.
Kartlar fedekar olmanı tavsiye ediyor canım. Çok gereğinden fazla kendini üzme ama gereken şeyleride erteleme..
Beklediğin mutluluk var. Ama süresi var. İstersen bu süreyi çok beklemessin. Ona sevgini ve dengeli tutumunu ispatla.
Tartışma ortamlarından uzak dur. Bzen hiç yokken haklı iken haksız duruma düşüyorsun. Üstelik genelliklede yanına sorunlu kafayla geliyor. Onunla ilgilen ve dinle canım. Bol sevgi zamanı.

23 temmuz 1984(aslan) sevgilimin burcu 24 ocak 1988(kova) yaklaşık 1.5-2 aydır birlikteyiz..sonumuz ne olur acaba?benim için doğru kişi mi? hisleri gerçekten söylediği gibi yoğun mu?tşk ediyorum..

Mesaj sayınızı lütfen 100 yapın. Aktif durumunuz yok. Amaç paylaşımda bulunmak. Sadece Tarot açılım yapmak değil amacımız.

Merhabalar , bana da açılım yaparmısınız? benim burcum terazi sevdiğim adamın da terazi.bize birliktelik görünüyor mu? kavuşma? sonumuz hayırlı mı? önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor bilmek istiyorum, çok merci şimdiden...
bana bakmamışsınız:(

selamlar benim burcum başak hayaımda iki kişi var birini çok sevıyorum ama ayrılmak zorunda kaldık.hangisiyle devam edicem.

ben serenat 3 senelik bi ilişkim var ve sözlüyüz ilerde evlenicekmiyiz bunu çok merak ediyorum benim burcum yengeç onunda balık şimdiden çok tşk edrim

;ben serenat 3 senelik bi ilişkim var ve sözlüyüz ilerde evlenicekmiyiz bunu çok merak ediyorum benim burcum yengeç onunda balık şimdiden çok tşk edrim

İyi geceler, tarot talebinde bulunmak istiyorum. Önümüzdeki hafta ayrıldığım sevgilimle buluşacağım. sizce nasıl geçecek? bize barışma yeniden birliktelik var mı? bana döner mi? sevdiğim kişi ve benim burcum terazi.evlilik görünüyor mu kaderimizde? ona dengeli olduğumuzu gösteriyorum her seferinde. beni seviyor mu? gelecek var mı,
sağolun şimdiden kolay gelsin

İnancını kaybetme ve bu ilişkinin elini bırakma. Bu sene çok güzel fırsatlar olacak. Senin hayatın ani olaylara gebe canım. Bazı olaylarda ani kararlar ve sonuçlar var.
Ölçüyü kaçırmadan dengeli davranışlar içinde ol. Keyif almaya başlayacaksın.
Bu mutsuz ve kararmsar tavrını at. Onun yanında sanki kafanda soru işaretleri varmış gibi gezme.
Sen sevgini belli et. Senin hayatında biri var. Ona zaman ayır. Yanlızmışın gibi davranma.
Bu sene istediğin ençok şeyler neyse düşün bakalım. Onun olacağını düşün ve tüm gayretini göster.

cok teşekkür ederim canımcım...sabredıcem dediğin gibiii öptüm senii....

selamlar, geçen seferki yorum için sağolun, nasihatlerinizi uyguladım, ilişkim için baktırmak istiyorum tekrar, evlilik var mı bu yıl? bizi neler bekliyor?ikimizin de burcu terazi,
kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri