Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handan meleğim nasıılsın,
benim burcum başak onunki boğa artık hayatımda güzel şeyler olmasını istiyorum,
bari bu yıl evlenelim:))

ii akşmlar ben başak sevdigim insan boga onunla suan ne ayrı gibiyiz nede beraber gibiyiz bu insanla ilişkimiz ne olacak kartlarda tamamen bi ayrılık varmı yada tamamen bi birleşme neyreye kadar gidecek bu ilişki ne olacak... karsımdaki insan benim hakkımda ne düşünüyo onun hayatında başka bi kadın varmı tekrrar bi birleşme varmııı...bu yıl içinde bana evlilik görünüyomu nasıl bi insanla evlenecegim

Merhaba Handanca Hanım,
ben yengeç o terazi, biz evlenirmiyiz bu yıl?

Duraklama dönemindesin sanki. Biraz hareketlen derim. Monotonluk isteklerinde gecikme yaratabilir.
Sağlıkla ilgili bir problem oluşabilir. Bu konudada çok rahat olma. Kendine bak canım.
Evlilik kartın çıktı ama zamanı var. Bu sene olmayabilir. Sene sonuna doğru daha ciddi bir durumda oluşabilir.
BU aşamaya gelene kadar olumlu davran. Sorumluluklardan kaçma.
Tekrarlanan hataları yapıyorsunuz. Dahada dikkatli olun. Yoksa kısa ayrılıklar oluşur.

İyi geceler, tarot talebinde bulunmak istiyorum. Önümüzdeki hafta ayrıldığım sevgilimle buluşacağım. sizce nasıl geçecek? bize barışma yeniden birliktelik var mı? bana döner mi? sevdiğim kişi ve benim burcum terazi.evlilik görünüyor mu kaderimizde? ona dengeli olduğumuzu gösteriyorum her seferinde. beni seviyor mu? gelecek var mı,
sağolun şimdiden kolay gelsin

Aldatıcı sevinçler seni hemen yüreklendirmesin canım. Ona samimi ve içten olduğunu hissettirmessen hiçbirşey olmaz. Olsada yürümez inan. Bu kişi öncelikle kendi içinde savaşıyor sanki.
Sorumluluk çok fazla olur sende. Hep fedakarlık almayı göze alıyorsan kendine birşans ver ve ona duygularını açıkla..
Bazı hareketlerin çok düşündürürcü. Onun kolay vermesini sağlayan şeylerde bunlar. Kafanda hep şüphelerle yaşayıp başkalarından akıl alıp ona göre davranıyorsun.
Hayat senin hayatın artık bazı kararları kendin için kendin ver.

selamlar, geçen seferki yorum için sağolun, nasihatlerinizi uyguladım, ilişkim için baktırmak istiyorum tekrar, evlilik var mı bu yıl? bizi neler bekliyor?ikimizin de burcu terazi,
kolay gelsin

Bu ilişkide yolunuz açık canım. Fakat dileğin zaman bağlı. Evlilik için 3 vakit çıkıyor.
Fazla herşeyi sorgulama bence. Farkında değilsin belki. Dikkatli ol bu konuda.
3. bir kişi ilişkin üzerinde seni mutsuz edebilir.

Bu dönem o yüzden onunla ilgini arttır.
Bazen anlaşılamıyorsun. Kendini farklı bir yönden ifade etmeyi dene.
İletişimde uyumlu ol bir kere.
Bu ilişkide emeğin tartışılmaz. Yine dileğinde olumlu gelişmelerde olacak.

Handan meleğim nasıılsın,
benim burcum başak onunki boğa artık hayatımda güzel şeyler olmasını istiyorum,
bari bu yıl evlenelim:))

Bir kere aynı hataları yapıyorsunuz. Bence bundan vazgeçin artık. Gayret etmediğini zsürece bir gelişme olmaz.

Problemlerde yapıcı yönünü önplana çıkar. Sorun varken sorun yaratırsan daha kötü durumlar oluşur.
Evlilik dileğinden önce görünen pürüzleri iyileştir bence. Bir şekilde önüne sorun olarak gelecek çünkü.
Dileğinde zaman bağlı şuan.
Güçlü görün. Olayları tam anlamadan yorumda bulunma. Huzursuzluk sende psikilojik hareketlerde sorunlar çıkarabilir.

ii akşmlar ben başak sevdigim insan boga onunla suan ne ayrı gibiyiz nede beraber gibiyiz bu insanla ilişkimiz ne olacak kartlarda tamamen bi ayrılık varmı yada tamamen bi birleşme neyreye kadar gidecek bu ilişki ne olacak... karsımdaki insan benim hakkımda ne düşünüyo onun hayatında başka bi kadın varmı tekrrar bi birleşme varmııı...bu yıl içinde bana evlilik görünüyomu nasıl bi insanla evlenecegim

Kartlar beklediğin ışığın uzaklaştığını gösteriyor. Uyanman ve gerçeği görmen lazım. Bazı şeyler için geç kalınmış.
Hayal kırıklığı yaşaman mümkün. Bence geçmişe bir sünger çek. Bu kadar sorun yapıp kendini üzmek çözüm değildir.
Kendini toparla yeni başlangıçlar olacak. Güzel tanışmalar seni sağlam bir ilişkiye taşıyabilir.
Tanışacağın insanın sanırım yaşı senden büyük olacak.
Şimdilik tanımadığınıda söylemeliyim. Zaman ne getirir bilinmez. Acilen kendine gel. Yoksa gelen fırsatları farketmeden kaçıracaksın.

Handanca Hanım merhaba ben tarot açılımında bulunmuştum ama sanırım talebim kaynadı arada geçen haftadan beri:(
Merhabalar , bana da açılım yaparmısınız? benim burcum terazi sevdiğim adamın da terazi.bize birliktelik görünüyor mu? kavuşma? sonumuz hayırlı mı? önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor bilmek istiyorum, çok merci şimdiden...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri