gebe
  1. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

aşk yoksun,yoksulum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DєRiи яocк tarafından paylaşıldı.

Ve en çok seni özledim ben. Karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni. Her teyzeyi annen gibi sevmeni.
    Sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni.
    Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu.
    Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği.
    Islanan sokaklara bakıp duygulanmanı.
    Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı.Seni bir kez daha görmek isterdim...
    hiç konuşmadan..
    kısa pantolonlu siyah beyaz halini..

bir lokma boyunu..
    diz çöküp yere sımsıkı... ama çok sıkı
    sarılmak sana..
    göz yaşlarımı omuzlarına bırakıp gitmek istiyorum şimdi
    sana kim olduğumu söylemeden...arkama bakmadan
    ağladığımı sana göstermeden
    seni çok özledim
    ama çok özledim
    çocukluğum! !

2. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık..........

aşk yoksun,yoksulum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Aşkım Yok Ya

Emrah - Aşkım Yok Ya

Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda Ne ararsan herşey onda Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda İşin sırrı bence bunda Fazla naz aşık Usandırır derler Gönlün varsa bende Evet de yeter Ömrümden ömür gitse Beklerim ben o...
  2. Neden mutlu aşk yoktur

Neden mutlu aşk yoktur

Neden "Mutlu Aşk Yoktur" denilmekte, çünkü hikayeler hep birbirine kavuşamayan aşıkların hikayesidir.Leyla ile Mecnun, Romeo ve Julyet, Kerem ile Aslı, gibi. Hayata dair söylenecek pek çok söz delicedir. Özellikle Aşk başlıbaşına delilik değil mi? Günümüzde pek çok kavram gibi Aşk için söylenenler anlamını yitirmeye başladı, değersizleştirildi. Bense hala var olduğuna ,hatta...
  3. aşk yok

aşk yok

show tv nişn sevilen dizisi Doktorlar'ın kadrosunda çokca bi değişim yaşanmıştı... bunlardan bir taneside sevilen kararterlerden dr. Ela idi sezon finalinden sonra diziden ayrılan oyuncu bakalım diziye nasıl bir dönüş yapmış..... TEK ŞARTI KUTSİ İLE AŞK OLMASIN! “DOKTORLAR” DİZİSİNDE ELA KARAKTERİNİ CANLANDIRAN YASEMİN ERGENE, YAKLAŞIK BİR YILLIK ARANIN ARDINDAN DİZİYE DÖNDÜ... Adı,...
  4. Aşkta yarın yoktur

Aşkta yarın yoktur

AŞKTA YARIN YOKTUR.... Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. Bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. İnsan bir başka ışığa teslim olur... Aşkta...
  5. Yoksun; yoksulum...

Yoksun; yoksulum...

Yoksun; yoksulum... Ve en çok seni özledim ben; Karşı komşunun sokağa çıkağı zamanı beklemeyi her tazeyi anne gibi sevmeni sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği ıslanan sokaklara bakıp duygulanmanı. Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımları oturduğun çam ağacının dibini Seni bir kez daha...

Sayfayı Paylaş