gebe
  1. dream

dream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

seni

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında dream tarafından paylaşıldı.

Ve en çok seni özledim ben. Karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni. Her teyzeyi annen gibi sevmeni.
    Sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni.
    Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu.
    Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği.
    Islanan sokaklara bakıp duygulanmanı.
    Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı. Seni bir kez daha görmek isterdim...
    hiç konuşmadan…
    kısa pantolonlu siyah beyaz halini…

bir lokma boyunu…
    diz çöküp yere sımsıkı... ama çok sıkı
    sarılmak sana…
    gözyaşlarımı omuzlarına bırakıp gitmek istiyorum şimdi
    sana kim olduğumu söylemeden... arkama bakmadan
    ağladığımı sana göstermeden
    seni çok özledim
    ama çok özledim çocukluğum !!!

seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni senden istiyorum

Seni senden istiyorum

Ellerimin arasından kayıp gidiyorum… Kendim bile tutamıyorum kendimi… Ama olsun ben sana elimi uzatıyorum… Kurtar diye değil… Sadece dokunmayı özlediğimden sana… Senden başka bir nedenim yok… Senden başka bir istediğim yok… Senden başka hiçbir şeyim yok… Seni Seviyorum… Duy diye değil… Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum… Yine de bir Dilek diliyorum... Şehrimin martıları...
  2. Seni pisi seni!

Seni pisi seni!

Sadece 'eye-line'ı sürüş şeklini değiştirerek makyajını kademe kademe daha çekici hale getirebilir istediğin etkiyi yaratabilirsin A l ta ç i z g i ! Nereye uyar: Hafta içi gezmeleri için bakımlı kız halleri… Göz kapaklarının üzerine mat bej tonlarında bir far sür. Bakışlarına böylelikle aydınlık verdikten sonra eyeliner kısmına geçebilirsin. Alt kirpik dibine, göz pınarından...
  3. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...

Sayfayı Paylaş