aşkım ve ben.....

Koydum sevinçlerimi önüme...
Baktım hepsi sensin!...
Yazdığım şiirlerin her hecesi...
Üzüldüğüm tüm filmler...

Yıpranmamış hayatlar büyük hüzünler bekler...
Her işte bir hayır bu işte hepsi sensin!...

Şimdi senden vaz mı geçmeli??..
Masal olup yola devam mı etmeli??..
Ben kalpten sorumlu...
Aşka sorunluydum anladım herşey sensin!...

Şimdi senden vaz mı geçmeli??..
Masal olup yola devam mı etmeli??..
Ben kalpten sorumlu...
Aşka sorunluydum anladım herşey sensin!...

mutlaka ki zamana ihtiyacın var içinde belki bir sızı olup kalacak ama ilerde şimdi erken tabi ama bir zaman sonra hayatında ciddi anlamda bir karar alırsın.büyürsün arkana bakmassın belki korkarsın belkide gerçekten görmek istemessin Sadece son sözlerini ne olursa olsun söyle olmayacağına inanabileceğin birşeylerin varlığı seni rahatlatır yada bukadar üzmez.Neden deme artık ileriye bak lütfen geriye değil her acı tecrübe inan bana Allah kendini üzmeni istermi herşeyimiz bize Allah'ın emaneti bitanem kendini üzüp kahretme nolur zaman herşeye ilaç unutulmayan acı yok insanoğlunda.

mutlaka ki zamana ihtiyacın var içinde belki bir sızı olup kalacak ama ilerde şimdi erken tabi ama bir zaman sonra hayatında ciddi anlamda bir karar alırsın.büyürsün arkana bakmassın belki korkarsın belkide gerçekten görmek istemessin Sadece son sözlerini ne olursa olsun söyle olmayacağına inanabileceğin birşeylerin varlığı seni rahatlatır yada bukadar üzmez.Neden deme artık ileriye bak lütfen geriye değil her acı tecrübe inan bana Allah kendini üzmeni istermi herşeyimiz bize Allah'ın emaneti bitanem kendini üzüp kahretme nolur zaman herşeye ilaç unutulmayan acı yok insanoğlunda.

haklısınız ama söz geciremiyorm kendime

canım galiba sevgilinden ayrılmışsın konuyu tam olarak bilmiyorum kusuruma bakma ama hayatı akışına bırak insanın kalbine söz geçirmesi zor hatta bazen imkansız oluyor...
Allah karşına inş senin sevgine layık birini çıkarır Allah gönlüne göre birini nasip etsin inş...:kis:

Elmalım canımsın yaa seni böyle üzen böyle yoran adamı bırak gitsin bitanem hem de hiççç üzülme hayatta sana değer verdiği kadar değer vereceksin insanlara ne fazla ne eksik.....öpüyorum ogüzel yanaklarından.....boş veer dalgana bak hayatından zevk al bu yaşların bir daha gelmeyecek....:parti:kop biraz kop...

Geri