gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aşkımaaa Sonsuz Teşekkürlerrr :)

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

10 Aralık olan dün benim doğumgünümdü...Öncelikle doğumgünümü kutlayan tüm dostlarıma ve sevenlerime çok teşekkür ederim iyi ki varsınız iyiki sizleri tanımışım, her yeni yaşım sizlerle çok daha anlamlı... Evet dün neler oldu kısaca bahsedeyim. Dün eşimle birlikte kuaföre gittik ve akşama kadar kuaförde benim kahrımı çekti ve normal de hayatta böyle beklemez sıkılır ama son derece sabırlı ve sakindi. Bu yüzden beni yalnız bırakmadığı için ayrıca teşekkür ediyorum aşkıtellama..

Daha sonra eşim beni güzel bir yerde yemeğe götürdü. Keyifli geçen zamanlardan sonra evimize vardığımız da kapının önünde bir sürü ayakkabı gördüm. Noluyor demeye kalmadan kapıda üzerinde yanan mumlar bulunan pastalarla bizi karşıladılar. :sobe: Meğer eşim öyle bir gizli saklı organize işine girmiş ki...::D İşin garibi böyle şeyleri hemen sezen bir insanım ama eşime helall olsun diyorum ki hiç açık vermedi:hede:

Daha önceden tüm dostlarımızı tek tek arayarak doğum günümde süpriz kutlama için ayar çekmiş. Hatta gittiğim kuaför de aile dostumuz kişilerdi ve onlar bile hiç açık vermeden akşam ki kutlamaya teşrif ettiler:dogumgunu:

Hayatım boyunca unutamayacağım bir doğum günü süprizi yapan ve beni inanılmaz derecede mutlu eden eşime sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum..Seni çok seviyorum iyi ki varsın aslan kocam benim:)

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sen, herşeye layıksın bitanem :)

MaWiM bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vay,vay,vay :D:D
    MaşşAllah SüphanAllah, :nazar:

MaWiM bunu beğendi.
Aşkımaaa Sonsuz Teşekkürlerrr :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sonsuza dek!

sonsuza dek!

Gülçe ; 17 yaşında Trabzon da doğmuş ve büyümüş çevresi tarafından çok sevilen, arkadaşları arasında lider kişiliği olan, çabuk sinirlenen ve sinirlenince ne sölediğini bilmeyen, çalışkan,, başarmak için elinden geleni yapan, arkadaş canlısı,sevecen bir kişiliğe sahiptir. Tamer ; 16 Yaşında Giresun doğumlu Ordu da yaşayan o da gülçe gibi çevresi tarafından çok sevilen,Futbol oynamayı çoook...
  2. Sonsuz aşkımmmm

Sonsuz aşkımmmm

heran seni düşünüyorum, her an seni bekliyorum, sen benim SONSUZ AŞKIMSIN... İçim de hep bir heyecan, seninle olacağım zamanı düşlüyorum. Çookk uzaklarda olsanda, kavuşup, dokunamasakta, senin AŞKIN, senin SEVGİN bana yeter. Biliyorum seninde beni çok sevdiğini, aklından çıkmadığımı, Ama işte kader... İçimde hiç bitmeyen bir heyecan, Tenimdeki ürpertin, Şu tuşlara basarken...
  3. Sonsuz Öyküm

Sonsuz Öyküm

aşk öyküleri, aşk, hüzün, ayrılık, acı aradığınız herşey burda melekler... nasıl bu kadar kolay olabilir insanın çok seviyorum deyipte gözden çıkarmak bu kadar basitmi yaşananlar arkada hiç yaşanmamış gibi bırakma k. Hayatla mücadelemde saflarımın çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan günlerde bana uzatılan her dalı işte beni kurtaracak dal diye hiç geri çevirmeden tutuyordum....

Sayfayı Paylaş