gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - İmansız

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - İmansız bana söz verdin, yemin verdin,

ölünceye kadar helaldın

hangi kitaba sigar bu ihanet,

söyle kendini kime verdin

sokağım boş evim işsiz,

ne güneş var ne de yıldız

senin gözün dışarda ne diyeyim,

allahından bul imansız

tutuşup yan kule don,

yok bu da yetmez mum gibi son

hayır, hayır ah kıyamam,

ben öleyim yeter ki dön

hangi kitaba sigar bu ihanet,

söyle kendini nasıl verdin

aaaaah!

bize bu dünyada saadet nasip değilmiş

aaaaah!

bu aşk dedikleri ne yenir ne içilirmiş

Aşkın Nur Yengi - İmansız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma anladım gidiyorsun daha öncekiler gibi hiç olmazsa son bir defa öp bu kadar zor mu seni sevdim bir zamanlar demek öyle zor ki yeniden sevmek yalnızlık eski bir ezber ayrılık alışkanlık sensizlik bana dost bana eş bu kadar mağrur olma inan sen olmasan bile hayat devam eder, doğar güneş susma veda ederken biraz gul, bir şey söyle giderken gitme, hemen...
  2. Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim şen benim yorgun vazgeçmiş öyle bir zamanıma rastladın sevgilim yoksa ben seni bir bilsen nasıl severdim sen benim korkak güvensiz yarı masum hatta hesaplı öyle bir anıma rastladın kı hiç bilemezsin seni ne çok severdim ah sevgilim, sevgilim, ah sevgilim ne olur beni düşün arada sırada an ne olur beni göğsünde tüt dokunmadan
  3. Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat hiç kimseden çekmedim tanrı şahit senden çektiğimi düşmanıma bile dilemem senin bana ettiğini gel artık, gel huysuzluk etme yeter artık, yeter ellere gitme ey allah'tan korkmaz kuldan utanmaz ele güne küçük düşürdün beni hata bende hep kabul ettim seni imdat ayıp yasak dinlemez oldu kalbim yazık bana nedir benim bu halim anla seviyoruz iste
  4. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  5. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok

Sayfayı Paylaş