gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Asla evime sokmayacağım halı modeli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç tasarımlar İlginç halı modelleri
    bu halı modelini asla evime sokamam. Her gördüğümde ürperirirm. Bir tasarımcı niye böyle bir ilginç tasarım halı modeli tasarlar ki. Kendimi katil gibi hissettiriri bu halı bana ya. Ben almayayım:)

Asla evime sokmayacağım halı modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİzİm Evİn Hallerİ..

Bİzİm Evİn Hallerİ..

Belki kimse izlemiyor.Ama ben bu dizinin hayranıyım..hafta içi hergün saat 4te başlıyor..hani eskiden ferhunde hanımlar vardıya..işte ona benzer bişey..ama çok zevk alarak ve keyifle izliyorum..tiryakisi olanlar sizleride bekliyorum..
  2. HaL HaL ModeLLeri

HaL HaL ModeLLeri

halhal modelleri hal hal modelleri halhal Ayağında gümüş hal haaaaal ince nakış gümüş halhal :D:D Şimdi karşınızda halhal modelleri hepsi birbirinden güzel ve ilginç arkadaşlarım.
  3. evinizin sıcak yüzü :halılarınız...

evinizin sıcak yüzü :halılarınız...

Halılar, yaşadığımızın mekânları daha rahat ve ferah hale getirmede birinci önceliğe sahiptir. Zeminde kullanılacak bir halı ile mekânın tüm görünümünü değiştirebileceğiniz gibi birçok dekorasyon seçeneğiniz de oluşacaktır. Mekânda en iyi sonuçları alabilmek için halının fiyatından dayanıklığına, deseninden rengine kadar bazı detayların bilinmesi gerekir. Evlerimizin önemli detaylarından...
  4. Halı modelleri

Halı modelleri

zara home halı Günümüzde aslında halı devri kapanmış gibi çünkü kadın 'lara zor geldiğinden heralde halı sermiyorlar.Sizlerde bu devir kapandımı yoksa devammı ediyor bilinmez benim tek bildiğim ev halısız olmaz.Evi açacak ortamı şık gösterecek en önemli unsurdur halılar.Bu nedenle beğendiğim modeleri sizlerede göstermek istedim beğeninize melekler......
  5. ünlülerin ev haline bakın

ünlülerin ev haline bakın

kendi objektiflerinden ünlülerin ev hali yıldızların ev halleri ünlülerin ev halleri TV ekranında, sahnede ya da sinema perdesinde gördüğünüz ünlülerin evlerindeki hallerini merak ediyor musunuz. İşte sosyal paylaşım sitelerinde paylaştıkları fotoğraflarla ünlülerin 'ev halleri. evet şimdi başlayalım. bu kuşum lakaplı aydının evi bu da sarp apakın ev hali öyle bir geçer zamanki oyuncuları...

Sayfayı Paylaş