gebe
  1. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Asla yapmam dedikleriniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında solenzara tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Büyük konuşmak iyi değildir ama yine de herkesin asla yapmam diye nitelendirdiği bir şeyler vardır. Sizinkiler neler?

ben mesela, dostunu satan insanları çok eleştiririm ve dünyada erkek kalmasa dostum dediğim insanın sevdiğine o gözle bakmam.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2011
    CeMoŞ ve siyahinci50 bunu beğendi.
  2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    sana katılıyorum canım ben bide yalakalık yapamam hiçbir zaman yapmadım yap mam da ama artık işler yalakalıkla yürüyor neyazıkki

3. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın, insanlar yalakalık yaparken o kadar çirkin görünüyorlar ki, ben de nefret ediyorum ve asla yapmam dediklerim arasında.

Asla yapmam dedikleriniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asla yapmam dediğiniz şey nedır?

asla yapmam dediğiniz şey nedır?

asla yapmam dedğiniz 3 şey nedır?
  2. Erkekler Kadınların Ne dediklerini asla anlamazlar

Erkekler Kadınların Ne dediklerini asla anlamazlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Asla yapmam` dediğiniz 3 şey?

Asla yapmam` dediğiniz 3 şey?

Asla yapmam dediğiniz 3 şey nedir
  4. Yapmam dediğimi yaptım,Olmaz ,saçmalık dediklerim başıma geldi yardım edin lütfen:(

Yapmam dediğimi yaptım,Olmaz ,saçmalık dediklerim başıma geldi yardım edin lütfen:(

Merhabalar;Öncelikle yeni üye olduğumu belirtmeliyim. İtiraf konusuna gelince offfff nasıl yazıyorum nasıl yapıyorum hala aklım almıyor. Yani önyargılardan sıyrılarak cevaplar istiyorum sizlerden mümkünse Ben başıma bu olay 3 ay önce geldi.İşyerimde beni bir kişiile görüşmek için birbaşka yere gönderdiler. Fakat bu kişinin sekreteri orda olmadığını ve kartını verebileceğini söyledi.Bu iş bizim...
  5. İlkinde Yaptım İkincisinde Asla Yapmam Dediğiniz Ne Var ?

İlkinde Yaptım İkincisinde Asla Yapmam Dediğiniz Ne Var ?

İknici kez anne olmayı bekleyen ya da düşünen tüm melkelrimize bir sorum var. İlk çocuğunuzda yaptığınız ve ikinci çocuğunuz için asla yapmam dediğiniz neler var ? Hadi şöyle bir düşünün ? Ona davranış şekliniz mi, yedirdiğiniz şeylermi? Yoksa aldıklarınız mı ? Tecrübelerinizle anne adaylarına da ışık tutmuş olun böylece :tik:

Sayfayı Paylaş