gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslı Enver Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aslı enver, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Aslı Enver 1984 yılında İngiltere'de doğmuş,12 yasında ailesi ile Ingiltere'den Türkiye'ye taşınmıştır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun olan Aslı Enver Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencisidir.

Kanal D'de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmaktadır. Genç oyuncu daha önce Hayat Bilgisi dizisinde, Yapı Kredi, Mavi Yesil, Lescon ve Molped reklamlarında rol almıştır.

Son olarak "Ayna" adlı bir kısa filmde oynamıştır. Küçük Sırlar'da Demir karakterini oynayan Birkan Sokullu ile ask yaşayan Aslı Enver çok mutlu.

Aslı Enver Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslı enver

aslı enver

aslı enver tatilde aslı enver hamile mi gerçekten hamilemi hamilemi gerçekten hamile mi [URL="http://imageshack.us/"]
  2. Aslı Enver Biyografi

Aslı Enver Biyografi

aslı enver biyografi Aslı Enver (23 yaşında): Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan ve şu anda Haliç Üniversitesi’nin tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Aslı Enver, dizide canlandırdığı Mine karakteri hakkında şunları söylüyor: "Almanya’dan Türkiye’ye getirilmiş bir kız. Kasaba gibi bir yere geliyor ve Deniz’i kendine aşık ediyor. Mine erkekleri kullanarak bir şeyler yapmak...
  3. Aslı Enver kimdir

Aslı Enver kimdir

aslı enver asli enver aslı aslı enver kimdir, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler, haberler, resimleri "Hayat Bilgisi" adlı geçnlik dizisinden tanıdığımız Aslı Enver hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Aslı Enver (d. 10 Mayıs 1984 İngiltere) Türk oyuncu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun olan Önver Haliç Üniversitesi'nin...
  4. Kayıp Dizisi (Özlem Albayrak) Aslı Enver Kimdir?

Kayıp Dizisi (Özlem Albayrak) Aslı Enver Kimdir?

kayıp dizisi oyuncuları, kayıp dizisi aslı enver, aslı enver kimdir Sevgili melekler, yeni sezonda soluk soluğa izleyeceğimiz, konusuyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da göze çarpan Kayıp dizisinin başrol oyuncularından biri Aslı Enver. Bu sayfamızda sizlere Aslı Enver hayatı hakkında kısaca bilgiler vereceğiz... Aslı Enver, 10 Mayıs 1984'de İngiltere'de doğmuştur. Enver, 12 yaşına...
  5. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

aslı enver kimdir, bana artık hicran de dizisi, bana artık hicrande aslı enver Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Aslı Enver, yeni dizisinde acılı bir anneyi canlandıracak. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" adlı yapımında rol alacak olan Enver'in hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde...

Sayfayı Paylaş