gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aslı Güngör - Ask Alev Aldi - 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

aslı güngör Genç sanatçılardan Aslı Güngör 3 parçadan oluşan single albümünü piyasaya çıkardı...
    Albümde yer alan parçaları tanıtıyorum şimdi...

Ben De Dahil

Aşk Alev Aldı

Simetri

Aslı Güngör - Ask Alev Aldi - 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Güngör / Ferhat Göçer - Kalp Kalbe Karşıdır

Aslı Güngör / Ferhat Göçer - Kalp Kalbe Karşıdır

Uyandım birden seninle Gece üçü bulmamış Bir bulut durdu gözümde Hasret bize uymamış Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Geceyi düşündün mü? Yanlızlık bende saklı Çıkmaz bir an dışarı Elimde bir fotoğraf O şimdi burda olmalı Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Beni hiç düşündün mü? Sensizlik bende saklı Çıkmaz bir an dışarı Elimde bir...
  2. Aslı Güngör 2009

Aslı Güngör 2009

1. Son Öpücük 2. Aşk Her Şeye Değer 3. Dön Gel Yeter (Aslı Güngör & Ferhat Göçer) 4. Beni Tanı (Aslı Gündör & Ege Çubukçu & Hsyn Krdy) 5. Yenildim Sana 6. İzmir Bilir Ya 7. Kalp Kalbe Karşı 8. Ninni 9. Uçurumlar 10. Gözyaşlarımla 11. İyi Ki Sen Vardın 12. Kalp Kalbe Karşı (Aslı Gündör & Hsyn Krdy) 13. Son Öpücük (Aslı Gündör & Hsyn Krdy)
  3. aslı güngör-aşk herşeye değer

aslı güngör-aşk herşeye değer

sıla aşk herşeye değer ASLI GÜNGÖR--aşk herşeye değer Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni Seviyorum... Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerim...
  4. Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri var mı acaba yoksa lütfen biyografisinide resimlerinide ekleyin bu sayfaya
  5. Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları

Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları

Aslı Güngör Kimdir Fotoğrafları Aslı Güngör Kimdir, Biyografisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda usta sesiyle ve güzelliğiyle Aslı Güngör biyografisine ve resimlerine yer veriyoruz. Aslı Güngör 1977 yılının 26 ekiminde İstanbulda doğdu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümünde öğrenci iken müziğe daha da yakınlaştı.Aslı Güngör DMC’nin projesi olan ENBE...

Sayfayı Paylaş