gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Asli Hünel&Dogus Dönemem

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst gerçek demiştim Ne bileyim ben öğrenemedim
    Kalbim temiz ama çok acıyor

Yeter artık beni bende bırakın
    Dularım Tanrıya
    Beni bir tek o anlar
    Bi zamanlar varmış aşk

Geriye dönemem
    Sana ben gelemem
    Çok çektim elinden
    Bir daha sevemem

Geriye dönemem
    Sana ben gelemem
    Çok çektim elinden
    Bi daha dönemem

Asli Hünel&Dogus Dönemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asli Tandogan Resimleri...

Asli Tandogan Resimleri...

aslı tandoğan resmi web sitesi aslı tandoğan resimleri resmi sitesi gelinlik ayak
  2. Dönemem Asli Hünel

Dönemem Asli Hünel

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst Gerçek demiştim Ne bileyim ben ögrenemedim Kalbim temiz ama çok acıyor Yeter artık Beni bende bırakın Dularım tanrıya Beni bir tek o anlar Bir zamanlar varmış aşk Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok cektim elinden Bi daha sevemem Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok cektim elinden Bi daha dönemem
  3. Sagirlik (dogustan) hakkında bilgiler

Sagirlik (dogustan) hakkında bilgiler

SAGIRLIK (DOGUSTAN) Sağırlık irsi bozukluklardan (anormalliklerden) kaynaklanabilir. Kalıtıma bağlı bir böbrek hastalığı olan irsi nefritle (Alport Sendromu) beraber gelişmiş olabilir. Kalıtıma bağlı daha birçok sağırlık türleri vardır. Guatrla birlikte sağırlık (Pendred Sendromu), dış kulak, yüz ve boyun sakatlıklarının doğurduğu sağırlık, cilt anormalliklerinden kaynak!anan sağırlık,...
  4. Sagirlik (dogustan)

Sagirlik (dogustan)

Sağırlık irsi bozukluklardan (anormalliklerden) kaynaklanabilir. Kalıtıma bağlı bir böbrek hastalığı olan irsi nefritle (Alport Sendromu) beraber gelişmiş olabilir. Kalıtıma bağlı daha birçok sağırlık türleri vardır. Guatrla birlikte sağırlık (Pendred Sendromu), dış kulak, yüz ve boyun sakatlıklarının doğurduğu sağırlık, cilt anormalliklerinden kaynak!anan sağırlık, zihinsel geriliğin neden...
  5. Gökhan Özen - Dönemem

Gökhan Özen - Dönemem

Dökemem gözyaşımı kimselerin yüzüne Ağlarım koyu karanlıklarda Özleminle başbaşa, bilirim sen çok uzakta Yalnızım yalnız sonsuzluklarda Dönemem bir daha, içim kan ağlasada Sorma, sende sil beni Yakarım kendimi, sana acı çektirmem İster sev, ister harca beni Kahretmem yokluğuna kahretmem ben sana Yanarım kendi akşamlarımda Özleminle başbaşa, bilirim sen çok uzakta Yalnızım yalnız...

Sayfayı Paylaş