gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ata - Bodrum, Çeşme, Kaş, Aşk

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ata - Bodrum, Çeşme, Kaş, Aşk akdenizi dön dolaş

insanlar sarmaş dolaş

gök mavi deniz mavi

giderim tozlu yollara

gökte bin yıldız koylarda

iste eğe cennet burda

sensiz sakın bir gece

yelken açtık denize

akdenizden ta eğeye

gök mavi deniz mavi

sarhoşuz divane deli

sıcacık deniz al beni

bir gün yaşanır bu rüya

var mı başka dünya

bin yıla değer hayatta

kızgın kumlar yansın ayakta

tuzlu sular yansın dudakta

öğlene kadar yatakta

bodrum, çeşme, kas

aşk aşk aşk

bayla bayla bayla

hadi sende danset oyna

Ata - Bodrum, Çeşme, Kaş, Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaşıntı..

Kaşıntı..

Sulanma göz hastalıklarında sık rastlanılan bir belirtidir. Rüzgarlı tozlu ortamlarda, ağlama ve gülme sırasında, yoğun yakın çalışma sırasında sulanma normal kabul edilebilir. Hangi Sulanmalar Hastalık Belirtisi Olabilir? ► Uzun sürüyorsa, ► Beraberinde kızarıklık, batma, görme azlığı gibi şikayetler varsa , ► Bebek ve küçük çocuklarda uzun süre devam ediyorsa bir hastalığın belirtisi...
  2. Çeşme

Çeşme

Bakınız; Pınar.Rüyada çeşme görmek mutluluk işaretidir. Eğer çeşmeden su akıyorsa, akan su berrak ise maddi varlığa, bulanık ise maddi sıkıntıya işarettir . Rüyada çeşme görmek mutluluk demektir. Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşmeyi açarak su alan kimse hayallerinin kısmetine kavuşur. Eğer çeşmeden berrak su akıyorsa, para konusunda varlığa, bulanık su akıyorsa darlığa işarettir....
  3. çeşme..

çeşme..

Çeşme İzmir şehir merkezine sadece 80 km. uzaklıkta olan Çeşme, özellikle plajları ve koylarıyla dikkat çekici bir tatil kenti. Çeşme'nin girintili çıkıntılı kıyılarında birçok koy ve plaj denize giriş olanağı sağlıyor. İlçe, İzmirlilerin en favori sayfiye yerlerinden. Yazlıklar, otel ve pansiyonlar güneyde Alaçatı'dan, kuzeyde Ildırı'ya kadar tüm kıyıya yayılmış durumda. Bu özelliği ile Çeşme...
  4. kaş

kaş

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya İli'ne bağlı bir ilçe olan Kaş'ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Teke Yarımadasının güney kesiminde yer alan Batı Toroslarının uzantıları olan Akdağ, Kaş ile Muğla'nın doğal sınırını oluşturur. Teke yarımadasının ilçe sınırları içerisinde kalan bölümü dağlar ve akarsularla engebelenen...
  5. adına "AŞK" dedim..  AŞK' a geldim sevgili.

adına "AŞK" dedim.. AŞK' a geldim sevgili.

bana gönderilen çok güüzel mesajlardan bi tanesi.. sizinle paylaşmak istedim canlarım :) Yüreğime sen değince... telaşlarım çocukluğuma karışır bedenim.. bir serçe ürkekliğiyle ürperirim.. titreyen dudaklarım parmaklarımda asılı kalır,. üşür avuçlarım.. yalnızlığımın elini tutar.. sahi ? sana gelsem giyinebilir ısıtabilir misin üşüyen hayallerimi? . . . Düşünme sen düşününce.....

Sayfayı Paylaş