gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ATATÜRK hangi konuyla ilgilenmedi?

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

MUAZZEZ İLMİYE ÇIĞ İLE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDEKİ BİR SOHBET TOPLANTISINDA TANIŞ MAK VE ONU DİNLEMEK ŞANSINA SAHİP OLDUM. ATATÜRK TÜRKİYESİNDE YETİŞMİŞ ONUN GİBİ İNSANLARA HER ZAMAN İMRENMİŞİMDİR. ÇOK ŞANSLILARMIŞ. MUAZZEZ HANIMIN ANLATTIĞI BİR KONU VARDI. ARAŞTIRMACILAR, ATATÜRK'ÜN HİÇ İLGİLENMEDİĞİ, ÜZERİNDE ÇALIŞMADIĞI BİR KONU, ALAN VAR MI DİYE ARAŞTIRMIŞLAR. EN SONUNDA SİNEMAYLA HİÇ İLGİLENMEDİĞİ GİBİ BİR SONUCA ULAŞMIŞLAR. KONUNUN ÜZERİNE GİTTİKLERİNDE BUNUN DA YANLIŞ OLDUĞUNU GÖRMÜŞLER ÇÜNKÜ ATATÜRK'ÜN AMATÖRCE YAZDIĞI BİR FİLM SENARYOSU BULMUŞLAR alıntı___

ATATÜRK hangi konuyla ilgilenmedi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk hangi türküleri severdi?

Atatürk hangi türküleri severdi?

atatürk hangi şarkıları severdi atatürk hangi müzikleri severdi yemekleri türküleri müzikleri sever 1. MANİ OLUYOR HALİMİ TAKRİRE HİCABIM (Hicazkâr) Güfte: Nigâr Osman Hanım Beste: Tatyos Efendi Seslendiren Solist Esma Başbuğ 2. HAB-GAH-I YARE GİRDİM ARZ İÇİN AHVALİMİ (Rast) Güfte: Mustafa Reşit Bev Beste: Giriftzen Asım Bev Seslendiren Solist: Kemal Caner 3. CANA RAKİBİ HANDAN EDERSİN...
  2. atatürk hangi takimi tutuyordu

atatürk hangi takimi tutuyordu

atatürk hangi takımı tutuyordu ceza hangi takımlı ceza takımı tutuyor mustafa kemal atatürk tutuyordu takimi Atatürk Hangi Takımlıydı? "Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika...
  3. Hangi Atatürk

Hangi Atatürk

Atatütrk bir birey miydi yoksa bir millet mi...Siz karar verin... “Mustafa Kemal’in gözünde, eylemin ‘meşruluğu’ demek, halkça onaylanmış olması demektir. Yoksa Kongreleri, Büyük Millet Meclisi’ni anlamak ve açıklamak mümkün olamazdı. Şu sözlerini bir de: ‘…Bir devreye yetiştik ki, onda her iş meşru olmalıdır. Millet işleri de ancak milli kararlara dayanmakla, milletin genel duygularına...
  4. atatürk hangi gün doğmuştur

atatürk hangi gün doğmuştur

atatürk hangi gün doğmuştur? evet kızlar sorumun cevabını bilenler sizleri bekliyorum.
  5. Atatürkün Okuduğu Okullar hangileridir

Atatürkün Okuduğu Okullar hangileridir

Arkadaşlar ulu önder Mustafa kemal Atatürkün Okuduğu Okullar hangi okullardır lütfen bana bu konuda acil tarafından bilgi verin.

Sayfayı Paylaş