gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir lazım

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atatürkle ilgili akrostiş şiir var mı ?

atatürkle ilgili akrostiş şiir var mı ?

Ulu önder atamızın ismininde içinde geçtiği, güzel bi akrostiş şiir aramaktayım yardımcı olun lütfen.
  2. Namaz İle İlgili Şiirler

Namaz İle İlgili Şiirler

Merhaba arkadaşlar, çocuğuma namaz kılmayı öğretiyorum da hevesi artsın diye sizlerden Namaz İle İlgili Şiirler istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız, şimdiden tşk ederim.
  3. Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir KIsa

Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir KIsa

Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir atatürk ile ilgili akrostiş şiirler kısa Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda Mustafa Kemal Atatürk'le ilgili kısa akrostiş şiirleri paylaşıyoruz sizlerle. Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir A kıl ile topladı, milleti dağılmaktan. T ürk’e yaraşır bir millet çıktı bu savaştan. A şk ile, inanç ile, yardım istedi haktan. T uz-buz oldu dağıldılar, birlik olan...
  4. Günaydın ile ilgili Akrostiş Şiir

Günaydın ile ilgili Akrostiş Şiir

Günaydın ile ilgili Akrostiş Şiir Günaydın Akrostiş Şiir Merhaba Sevgili Melek'ler... Günaydın Akrostiş Şiir istiyorum diyen misafimiz için bu sayfamızda Günaydın Akrostiş Şiir paylaşıyoruz :) (G)ünaydın, günün aydın olsun. (Ü)züntü ve kader senden uzakta olsun. (N)azlar niyazlar gelsin seni bulsun. (A)ydınlık dolu güzel bir günün olsun. (Y)rının dünden güzel (D)ünün hatıra olsun...
  5. İlköğretim İçin Atatürk İle İlgili Şiirler

İlköğretim İçin Atatürk İle İlgili Şiirler

İlköğretim Atatürk Şiirleri Atatürk şiirleri Okulların açılmasına sayılı günler kala İlköğretim haftası içinda okunabilecek İlköğretim Atatürk Şiirleri ile sizinleyiz melekler :) Atatürk Türk’ü ölümden Odur kurtaran Odur yeniden Türklüğü kuran. Yaptığı ordu Düşmanı kovdu. Ulusu, yurdu Odur yaratan. Türk’ün dileği Onun ereği. Yüce...

Sayfayı Paylaş