gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Atatürk şiirleri kısa

Konu, 'Atatürk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

ATATÜRK
    [SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=+0][SIZE=+0][/SIZE][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Günlerden birgün
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]1881 19 Mayıs[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Selanik’te bulustu yerle gök[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Mutlu bir güneş doğdu karanlıklara[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Gök gözlü altın saçlı bir tosuncuk[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Gür kaşları altında gökler denizler[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Bozkır buğdayları gibi büyüdü Mustafa[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Ana toprak gibi dayanıklı güçlü diri[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Gözlerin en güzeli dalgalı şimşekli[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Yiğitlik korkusuz dağ yüreğinde[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Saçlarında yayla güneşleri[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Çıkageldi İstanbul’a[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]​
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]~Oğuz TANSEL~[/FONT]

[/SIZE][/FONT]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı düzenlenmiştir.

Atatürk şiirleri kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halim Yağcıoğlu'ndan Atatürk Şiirleri

Halim Yağcıoğlu'ndan Atatürk Şiirleri

halim yağcıoğlu şiirleri halim yağcıoğlu atatürk şiirleri acıklı atatürk nun nun ile ilgili MUSTAFA KEMAL'LER TÜKENMEZ Tükenir elbet Gökte yıldızlar denizde kum tükenir Bu vatan bu topraklar cömert Kutsal bir ateşim ki ben sönmez İnanın Mustafa Kemal'ler tükenmez .. Ben de etten kemiktendim elbet Ben de bir gün göçecektim elbet İki Mustafa Kemal var iyi bilin Ben işte o ikincisi...
  2. Kısa atatürk şiirleri isteyenler

Kısa atatürk şiirleri isteyenler

Atatürk Benim, baş öğretmenim Baş öğretmenimin; Adı: Mustafa Kemal Soyadı: ATATÜRK Mustafa Kemal ATATÜRK Baş öğretmenim En büyük Türk Atatürk, Bir sen, fani Mustafa Kemal Bir de biz, Mustafa Kemal’ler Cumhuriyeti, siz kurdunuz Biz yaşatacağız Baş öğretmenimi gördüm, fikirleriyle Yürüyeceğim, daima Baş öğretmenimin izinde Bitmeyen görevini Biz tamamlayacağız Son nefese kadar,...
  3. Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir KIsa

Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir KIsa

Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir atatürk ile ilgili akrostiş şiirler kısa Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda Mustafa Kemal Atatürk'le ilgili kısa akrostiş şiirleri paylaşıyoruz sizlerle. Atatürk İle İlgili Akrostiş Şiir A kıl ile topladı, milleti dağılmaktan. T ürk’e yaraşır bir millet çıktı bu savaştan. A şk ile, inanç ile, yardım istedi haktan. T uz-buz oldu dağıldılar, birlik olan...
  4. Atatürk Hayatı Hakkında Şiir

Atatürk Hayatı Hakkında Şiir

Atatürk Hayatı Hakkında Şiir arıyorum. Kızlar selamlar hepinize. Sizden Atatürk Hayatı Hakkında Şiir rica ediyorum ve bu konuda bana da yardım edeceğinizi biliyorum :) yani umuyorum :D
  5. 19 Mayıs Atatürk Şiirleri

19 Mayıs Atatürk Şiirleri

19 Mayıs ve Atatürk Şiirleri 19 Mayıs Atatürk Şiirleri 19 mayıs Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden tüm sevgili misafirler, Meleklermekani.com olarak, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nızı kutluyor ve sizlere 19 Mayıs Atatürk şiirleri aktarıyoruz. 19 Mayıs en ugurlu bir gündü 19 mayıs bana istiklalin güneşi bügün doğdu vatana kurtuluşun müjdesi bugün samsundan geldi...

Sayfayı Paylaş